Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek április 19-től...

Szerintetek április 19-től újra mennek a középiskolások is suliba?

Figyelt kérdés

Ti mit mondtok, ki fognak nyitni a középiskolák megint április 19-től?

Most van a járvány az eddigi legrosszabb időszakban, rengeteg ember megfertőződik és meghal, biztos, hogy megéri kinyitni?


Szerintetek ki fognak nyitni, vagy ez is csak olyan ígéret, mint eddig a csak 30 napra zárunk stb?



2021. márc. 27. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
90%

Sok az elhunyt, és még a vírus sem tetőzött. Van olyan szülő, aki így nyugodtan elengedi a gyermekét vissza az iskolába?

Készen állni akkor fogunk, ha legalább 6 millió ember be lesz oltva mindkét dózissal, ezért érthetetlen, hogy mi alapján szeretnének nyitni.

2021. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén szólva meg tudom érteni, hogy mindenki unatkozik már otthon, meg minden, nekem is hiányzik sok minden, de én nagyon féltem apukámat. Sorra gyászolja a baráti körét, pedig csak 50 év körüliek. Persze, nekem kutya bajom sem lesz, de a családomat féltem.
2021. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
82%
Ha lesz én akkor sem megyek.
2021. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
23%
Azért lesz suli, mert beoltják a tanárokat és védettek lesznek?
2021. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
91%
14-es nem lesznek védettek, mert nem telik el annyi idő a beoltásuk után. A diákok ugyan úgy fogják terjeszteni és ez súlyos következményekel fog járni, a harmadik hullámot is az iskolák robbantották be, a második hullámban azért nem voltak gócpontok az iskolák mert az akkor terjedő "eredeti" koronavírust le lehetett lassítani maszkhordással, de a mostani új mutációt csak minimálisan lehet ezzel lassítani és ezt láttuk is március elején, pár nap alatt letarolta az iskolákat a brit mutáns. Több száz gyerek lesz egymás nyakába egész nap zárt térben, általában maszk nélkül DE az éttermek teraszait nem merik megnyitni, pedig ott tartható a távolság, szabadlevegőn van és max pár huszan vannak , arról nem beszélve hogy a középiskolák az éttermekkel ellentétben, nem befolyásolják nagyban a gazdaságot. Ja és a fiatalokat is elégé megtudja viselni a vírus és sok fiatalt meg is öl.
2021. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
89%
Én nem is értem. Érettségizőket visszaküldik arra 2 hétre, hátha valaki beleesik valamilyen betegségbe, vagy csak szimplán eltöri a kezét és bukik az érettségije? Hát ok. Ami engem gimnazistaként komolyan sokkal jobban zavar, hogy a vendéglátósok nem nyithatnak ki, akkor sem, ha az iskolák igen. Most komolyan, ha a vírus tényleg veszélyes már fiatalokra is, a középiskolát zárva tartása pedig nem okoz jelenleg anyagi veszteséget az államnak, akkor ennek mi értelme van? Miért nem lehet a vendéglátóegységeket kinyitni, legalább a teraszokat? Tudtommal ők visznek el napi szinten súlyos milliókat az államkasszából és ha valóban veszélyes a vírus a fiatalokra, akkor az egy olyan középiskolában, mint az enyém úgy terjed mint a pics@.
2021. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
92%

Én nagyon félek, hogy nyitunk. Szerintem ez már elég komoly, meg ha valamit kijelentenek, az úgy is lesz, ha meghal a fél mo. ha nem. Szerintem borzasztó nagy felelőtelnség lenne kinyitni. Én is érintettek közt vagyok, gimnáziumba járok. Valamilyen szinten jó is lenne ha visszamennénk, de ebben a helyzetben mégis csak otthon a legjobb, mert akaratlanul is lefertőzhetem a családot, főleg, hogy minden nap buszozok, és rengeteget vagyok emberek között. Voltam már fertőzött, még tavaly, anyukám már azt is nagyon nehezen élte meg, nem szeretném, hogy miattam legyen újra baja...


Szóval jó lenne, ha ezt szépen átgondolnák, és maximum érettségik után mennénk vissza, bár már annak sincs semmi értelme. Most meg abból állna az egész, hogy iratnák velünk az ezernyi dolgozatot, mert félnek, hogy újra bezárunk. Akik ezeket a döntéseket hozzák biztosan nem értenek a mai oktatáshoz, főleg a mostani új tanterv is borzasztó, sokkal több órám van, eddig is sok volt, de mostmár túlságosan is. És online oktatásban is minden órám megvan tartva szinte, szóval nincs valami nagy kiesés...

2021. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
89%
haljon meg orbán ne fél magyar ország
2021. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kinyitnak, már a közlönybe is beletették a nyitási tervet.
2021. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
77%
a rózsa vörös, az ibolya kék, az iskola nem nyit még.
2021. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!