Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lesz majd, ha most...

Milyen lesz majd, ha most kinyitnak az iskolák? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én rettegek, mert elég sok mindennel levagyok maradva és igazából nem győzöm magam utol érni. Tanulok vak 10 ujjas gépírást, ami nagyon nehezen megy, ebből tuti sok egyest fogok kapni órán. A törim is le van maradva, matekból meg teljesen hülye vagyok, a magyarom füzetem is nagyon ritkás.

Mit kezdjek? Nem gáz, ha most egy osztálytársamtől kéregetem a füzetének a képeit? Szerintetek tudok valamennyit pótolni tudásilag és a füzetemben?


2021. márc. 29. 09:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 9.-es vagyok.
2021. márc. 29. 09:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy neked szar lesz. Vigasztaljon, hogy az elmúlt hónapokban mennyi élvezetes dolgot csináltál. Mert ha már a tanulásra nem sok figyelmett fordítottál, biztos érdekes dolgokra fordítottad az időt. Ugye?
2021. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet neked ez jött le. Igazából az angolra és a németre fordítottam az időmet, azokból rendszeresen dolgozatot írtunk, csukott szemmel feleltünk. A többi tantárggyal nem foglalkoztam annyira, elolvastam figyeltem órán, aztán ha valmi nem ment a dolgozatba akkor a netről kilestem. Nem feltétlenül volt vidám az az idő, amíg nem jegyzet készítéssel töltöttem a délutánom.
2021. márc. 29. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
oké, de most sajnáljunk, hogy lazsáltál, és nem azzal foglalkoztál, amivel kellett volna? Most is itt vagy, tanulás helyett.
2021. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Örülj annak, hogy ha vissza kell menni, a lemaradás nem húzódik el. Még nem telt el sok idő a gimiből. Ha 11. osztályig online maradsz, és már 3 év anyagával maradnál le, aludni se tudnál az aggódástól. Az érettségi nem menne, stb. A tanárok most segítenek aludni. :)
2021. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Készíts napirendet, írd össze mi mindent kell tanulnod, hol vagy a legjobban lemaradva és tartsd is be. Tavaly végzős gimisként nekem is hamar sikerült beúsznom, mikor a nyakunkba szakadt az online oktatás. Eleinte azt sem tudtam hol állt a fejem, de amint elkezdtem rendszerezni a dolgokat, sokkal jobban haladtam és jobb minőségű munkákat adtam ki a kezemből.

A "füzetkéregetősdi-t" pedig próbáld csökkenteni, mert egy idő után megunják a többiek, és nem adják oda.

Még van idő a tervezett nyitásig, addig fordíts több időt a másik tárgyakra is.

2021. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!