Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Gimnáziumok vannak...

Milyen Gimnáziumok vannak budapesten?

Figyelt kérdés
Nekem az összes neve kéne!
2010. aug. 20. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Akkor beírod, hogy gimnáziumok Budapesten, kis g-vel, de legalább nagy B-vel, merthogy szép fővárosunk neve tulajdonnév, és az egyik első találatnál mekapod ezt:

[link]

2010. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Első!

:XXD

2010. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne zavaron senkit hogy gimnáziumot írtam!
2010. aug. 21. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom majd most leszel nyolcadikos és iskolaválasztás előtt állsz. Lehet rendelni netről meg könyvesboltokban is lehet venni egy olyan könyvet, amiben benne van az összes budapesti középiskola és hogy az adott évben milyen tagozatokat indít, mikor lesz nyílt nap és a felvételi eljárás rendje is. Nem tudom idén mikor jelenik meg, de gondolom szeptemberben már meglehet majd venni. A címe: Iskolaválasztás előtt... 2011 (mivel minden évben új kiadás jelenik meg.)
2010. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy sok gimnázium van BP-n, szóval nem tudom felsorolni az összeset:) De amúgy vannak nagyon jók, csak mondd hogy merrefelé szeretnél járni és írok 1-2t ha gondolod:)
2010. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!