Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetne 2015-ben...

Hogyan lehetne 2015-ben készült fotókat eltávolíttatni az iskola honlapjáról?

Figyelt kérdés
2015-ben érettségiztem és fényképeket készítettek a beleegyezésem nélkül. Szeretném őket töröltetni. Van -e rá jogi alapom, hogy ezt megtegyék? Hiszen biztosan, hogy sehol sem fognak találni az aláírásommal bármi papírt ami arról szólt, hogy én beleegyezem. Gyűlölöm azt ahogy akkor kinéztem és nem szeretném ha ez bárhol fellelhető lenne az interneten.

2021. ápr. 7. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Paranoia rulez!


Nem a fotó eltávolítása a megoldás, hanem egy jó pszichológus!

2021. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
8. komment győzött meg, hogy kamu az egész.
2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Menj el egy pszichiáterhez, ő tud ezügyben segíteni.
2021. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor minek nézegeted azt a honlapot ha neked ez szorongást okoz?
2021. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%

15: azért mert zavarja a tudat...ahogy engem is, hogy az az életszakasz örökre ott marad az interneten, a világhálón...pedig semmii köze hozzá.


Biztos lehetne erről érdeklődni az iskolában, hogy mi is a helyzet ilyenkor...és szerintem tudnák is törölni. Viszont ha nem teszik, akkor lehet hogy mehetne jogi útra a dolog. Természetesen ha nem engedélyezted a kép készítését.


De nyilván meg is beszélhetnéd ezeket az érzéseket, gondolatokat valakivel...

2021. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!