Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mesélne a Debreceni...

Valaki mesélne a Debreceni Egyetem Campus kollégiumáról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van-e takarodó, illetve, ki tudnék-e járni valamilyen terembe, vagy helyiségbe a kollégiumon belül, este, hogy a tanulásommal ne zavarjam a szobatársam.

Kollégium felszereltsége? Miket ne vegyek, mert lesz a szobában?



2021. ápr. 8. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanuló szobát nem igazán tudok, nem is kerestem soha.

Takaroró meg ilyesmi nincs. Az oldalsó ajtókat zárják talán 22órakkor, csak a 2 főbejáraton lehet utána bemenni. A kutya se nézi, ha esetleg hajnali 3kor esel be és a saját hányásod díszeleg a ruhádon.

Ez nem középiskolai koli. Itt az a lényeg, hogy kárt ne csinálj és tartsd be a szabályzatokat (az elég könnyű), ami a campus oldalán is fenn van.

Hűtő van a szobában, bár nem nagy, tv van, mikró a konyhába. Ágynemű is van. Én középsuliban sajátot hordtam, de itt jó amit adnak, rendszeresen mossák is.

2021. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen a közösség a kollégiumban? Az a gond, hogy hangosan, magamnak felmondva tanulok, és ez gondolom elég zavaró lehet. Nem tudom mennyire gond ez a későbbiekben a szobatárs viszonyt illetően. Úgy tudom, egy ágyas szobára csak a későbbiekben lesz lehetőségem, ez igaz?
2021. ápr. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!