Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lesz szóbeli érettségi....

Nem lesz szóbeli érettségi. Ti mit gondoltok a döntésről?

Figyelt kérdés
Én szerintem ebben az évben még nem voltam ilyen boldog:D

2021. ápr. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Semmit,örülj csak neki
2021. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én duplán mázlista vagyok, mert tavaly is érettségiztem, most csinálok egy plusz tárgyat és ez nagy segítség.
2021. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig bizakodtam benne, hogy meglépik és tessék. Amíg mások hónapokig szenvedtek a tételekkel, én egyet nem dolgoztam ki, és így már nincs is rá szükség. :) Írásbelivel nem lesz gondom. (legfeljebb a matekkal, de ott majd tryhardolok)
2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülök mert angolból és infóból is emeltezek, illetve a magyart sem kell tanulnom.

Angolból azért előny, mert Szolnokon eléggé szivatósak a vizsgáztatók a vidékiekkel szemben, infóból meg nincs kedvem a könyvtártétel és társaival kínlódni.

2021. ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyes tantárgyaknál örülök, például így magyarra se kell készülni, illetve egy-egy témakört nem kell annyira tudni (például bioszból sokkal több mindent kell tudni szóbelire, írásbelin meg csak 1-2 kérdés van a témakörrel kapcsolatban), viszont a szóbelik egyrészt javíthatnak a pontjaidon.
2021. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!