Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy elmaradnak a szóbeli érettségik?

Figyelt kérdés

[link]

Itt is olvasható, hogy elmaradnak az idei szóbelik. Nekem őszintén szólva vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Fura, hogy nyitásról beszélünk, de a 2 hónap múlvai szóbelik meg elmaradnak.



2021. ápr. 9. 09:05
A kérdező szavazást indított:
Örülök, és érettségizek idén.
Szomorú vagyok és érettségizek idén
Örülök de nem érettségizek idén
Szomorú vagyok és nem érettségizek idén
Nem érdekel
Nem szeretnék válaszolni
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Én vártam, hogy ne legyenek. A szóbeli azoknak jó, akiknek rosszul sikerül az írásbeli, tehát 60-70%felett már szerintem inkább teher mint haszon mert fullos szóbelival javítasz 5-6%-ot, így viszont tudok koncentrálni csak az írásbelire és a kettő emeltre amiből duplázok, nem kell tanulnom irodalmat se nyelvtant sem infó tételeket, szóval én örülök.
2021. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok gimis, idén teszek javító szintemelőt.

Az egyetlen probléma hogy 40ezer forintot fizettem ki hogy érettségizhessek, és így hogy elmaradnak a szóbelik nem teljesen érzem fairnek.

2021. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig jó voltam szóban, de nem mindenből. Törin biztos rontottam volna, magyarból tuti javítottam volna. :/

Mivel nincs mindkét esetben tapasztalatom, így nem tudok véleményt mondani.

2021. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szóbelin általában sokkal engedékenyebbek a tanárok, ezért az egy jó javítási lehetőség lett volna. Szerintem elég nagy kicseszés.🤬
2021. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Bosszant, hogy elmarad. Remélem jó nehéz lesz az írásbeli
2021. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
#2, visszaléphetsz, ha nem tetszik, és visszakapod a pénzed.
2021. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös,miért szeretnéd, hogy nehéz legyen?

Én se nagyon örültem, hogy elmarad, de legalább nem húzódik ez az érettségizős időszak 2 hónapon át.

2021. ápr. 11. 00:35
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 ez nem egy jó vagy rossz dolog. Neked nehéz lett volna és úgy érzés rontottál volna, míg nekem könnyű lett volna, javítottam volna.

Mindenki más, erről nem lehet kijelenteni egységesen, hogy nehezítés vagy könnyítés lett.

2021. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!