Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Örültök annak, hogy csak...

Örültök annak, hogy csak írásbeli érettségi lesz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 11:26
 1/2 anonim válasza:
98%

Sokan mondják, hogy a szóbeli "felhúzza" a százalékot. Én ősszel előrehozottaztam angolból, nekem csak egy százalékot javított, körülöttem mindenkinek csak lerontotta. Olyan minden mindegy alapon álltam hozzá, tanultam volna, ha lett volna, de mégis megkönnyebbültem, hogy elmaradnak a szóbelik. Másrészről, fair, ha a tavalyi végzősök esetét nézzük, nekünk azért mégis csak másfél év távoktatásban volt részünk, ami nem mindenhol volt olyan praktikus, mint a jelenléti oktatás... Ha nem lett volna ilyen az elmúlt másfél év, szívesen szóbeliztem volna.

Te hogy állsz ezzel?

2021. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
98%

Én örülök személy szerint, mert szerintem csak történelemből lenne könnyebbség.

Magyarból 40 tétel van, az emelt angolon ahova mennék ott diszkrimatív sztorikat halottam, az infóból meg szintén örülök hogy nem kell pl. a könyvtártétellel kínlódni.

2021. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!