Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már az érettségizőknek nem...

Ha már az érettségizőknek nem lesz szóbeli velünk (szakmái vizsgások) vajon mi lesz?

Figyelt kérdés

Én nem igazán tudom elképzelni hogy nekünk meg ugyanúgy lesz szóbeli része is de kitudja..

Esetleg valaki nem tudja tavaly ez hogy volt ötödéven?


2021. ápr. 9. 15:12
 1/5 anonim válasza:
Bukás a szóbelin nem lesz az biztos
2021. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nekünk sem szóbeli. Tavaly is így volt, nekik sem kellett szóbelizni, hiába ötöd vagy hatodévesek voltak.
2021. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
tavaly nálunk sem volt szóbeli.
2021. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De amugy csak lesz róla kormanyrendelet nem?

Mert még nem lehetunk benne biztosak es engem zavar hogy rolunk emlitest sem tettek pedig nem artana es akkor feleslegesen nem keszulnek a szobelire

Na de így..

2021. ápr. 10. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Az én tanáraim azt mondták, tavaly is ugyanez volt, úgy sem lesz nekünk sem szóbeli. Nem kell attól tartani. :)

2021. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!