Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövendő beli NKE-HHK hallgatók...

Jövendő beli NKE-HHK hallgatóknak jó tanácsok?

Figyelt kérdés
2 év múlva elkell döntenem, hol szeretném folytatni a tanulmányaim és én a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző karrára szeretnék jelentkezni tisztnek. Sajnos egy ismerősöm sem végzet ott ezért nem tudom milyen az ottani környezet, szabályok. Tudnátok adni jó tanácsokat és kis beláttást az egyetem környezetébe, légkörébe?

2021. ápr. 9. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint lassan volt hivatásos állományú tag egy tanácsom lenne ( hamarosan volt bv-s leszek) Nekem ezt egy tiszt mondta amikor felszereltem,de 3 év után jöttem rá hogy miért mondta.Csak ennyit mondott gondolt át az életed. Akkor nem értettem,de havi 225+ rájövő túlórákkal már rájöttem mire gondolt.Ha életet akarsz ne legyél egyenruhás.
2021. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!