Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyt láttok rá, hogy...

Mennyi esélyt láttok rá, hogy jövő tanév is nagyrészt digitális lesz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
0% mivel addigra nagy lesz az atoltottsag.
2021. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Azért arra már jóval kevesebb esély lesz az oltásoknak és az így kialakult nyájimmunitás miatt.
2021. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem. 😔
2021. ápr. 9. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
100%, hogy jelenléti lesz.
2021. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
50%, mivel az oltottság addig jelent előnyt, míg meg nem jelenik egy újabb mutáció. Az orosz vakcinán is módosítani kellett, nem egy fajta volt eddig belőle. (Az orosz hírportálok lehozták ezt, az itthoniak nem tudom.) Hiába lesz beoltva mindenki, az újabb mutáció akár olyan súlyos is lehet, mint a legelső változata a vírusnak, ezért akár kezdődhet is elölről az egész.
2021. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
szeptember-október körül jön egy új mutáns amire nincs vakcina, legkésőbb novemberben átállunk ismét digitálisra
2021. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Max. néhány egyetem néhány kara, de közoktatásban szeptembertől már minden vissza a régibe. Még ősszel lehet hogy kell a maszk de decemberben sztem az is elengedik majd.
2021. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem, hogy lesz jelenléti. Magántanuló voltam egy darabig bizonyos okokból és már idénre nagyon meguntam (pont jókor, amikor más sem megy iskolába), jövőre lesz lehetőségem újra visszaülni az iskolapadba és nem azért megyek iskolába, hogy megint otthon üljek, úgyhogy remélem.

Egyrészt nagyon kevés esélyt látok arra, hogy digitális lesz, másrészt meg tavaly márciusban ki gondolta volna, hogy bő egy év múlva is pont ugyanott fogunk tartani és otthon fogunk ülni?

2021. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!