Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Végzősök, idén érettségizők!...

Végzősök, idén érettségizők! Mit éreztek, fel tudtok jól készülni az érettségire ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljes mértékben.
Szerintem igen.
Nem tudom.
A digitális oktatás semmit nem ér, ebben a helyzetben nem lehet megfelelően felkészülni érettségire.
30 szavazat
 1/6 palfydanka ***** válasza:
77%
Szerintem ha nem is olyanszinten, mint jelenléti oktatás mellett, de fel lehet készülni rá.
2021. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt érettségire iskolai szinten a digitális oktatásban nem nagyon lehet felkészülni (kémiai kísérletek online nem érthetőek számomra).
2021. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon.


Biosz emelten örülök ha a 45% meglesz, a többi tantárgy már nem is érdekel, lesz ami lesz. Nincs motivációm tanulni.

2021. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár kevés motivációval, de tanulok minden nap. Nyilván jobb esetben vagyok mint egy emelt kémiás, mert töriből emeltezek. Matekra, magyarra szinte nem is készültem még, csak online órákon. Plusz még angolból emeltezek, és infóból érettségizek középszinten. Ezekre igazából már régóta készülök, és annyira nem parázok miattuk. Az egyetlen félelmem jelenleg a töri, már megbántam hogy ezt választottam, de ez van. Én próbálok mindent megtenni ebben a helyzetben is, próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, de már néha nem sikerül. A bezártságtól már néha megőrülök, viszont muszáj szemelőtt tartanom hogy most igenis tanulnom kell.

Sok szerencsét nektek érettségiző társaim!

2021. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én bioszból meg angolból emeltezek, de a biosz valami eszméletlen nehéz így (bár személyes oktatás esetén is az lenne).

Hogy bekerüljek oda, ahová első helyre jelentkeztem, minimum 80 %-ot kellene elérnem, de örülök ha a 60 % meglesz.


Nehéz, de ezt az egy hónapot ki kell bírnunk.

Kitartást és sok szerencsét mindenkinek! :)

2021. ápr. 3. 01:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét neked illetve nektek is! :)
2021. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!