Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire reális,...

Szerintetek mennyire reális, hogy májusban kinyitnak a középiskolák?

Figyelt kérdés

arra lennek kivancsi, hogy mennyi ennek az eselye, vagy, hogy egyaltalan van-e esely erre

(a kormany mindig mast mond, egyik szavukkal utik a masikat...bizonytalan vagyok es fontos lenne tudnom)



2021. ápr. 13. 02:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

az az 1 honap szerintem teljesen felesleges, ha van eszük ezt ők is belatjak

egyebkent szerintem majd attol fugg, hogy mennyi lesz a napi elhunyt es mennyire fokozodott ez a mutacio

sosem lehet biztosan tudni

2021. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
realis ... vagyis mar bejelentettek, hogy 10-en suli (valtozni minden valtozhat)
2021. ápr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem 100% hogy kinyitnak, oké hogy már csak 1 hónap, de ha a járványhelyzet és az oltottsági szint nem kívánja meg az iskolazárat, akkor nem is lesz. Így jártunk. Nem az számít hogy 1 hónap vagy még 8 hónap lenne, hanem csak a helyzet.
2021. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
A mi egyetemünket hétfőtől ki akarják nyitni miniszteri engedéllyel :/ ha ezt elfogadják, akkor szerintem a gimiket is ki fogják májusban
2021. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
off, de miert vannak ennyire lepontozva a valaszok??:/ szerintem senki nem mondott hulyeseget, azon kivul hogy tuti visszamegyunk, de nagyon le lettek pontozva
2021. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert fáj nekik az igazság :)
2021. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fáj a qurva @nyádn@k!
2021. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én rólad beszéltem nem anyámról, nem tudom hogy keverted ide.
2021. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem se fáj b@zdmeg
2021. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de nagyon is fájhat hogy annak születtél ami vagy. Nekem is fájna reggelente a tukorbe nezni ilyen elba**ott aurával bátyja
2021. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!