Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS online óráról elaludtam...

SOS online óráról elaludtam mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szerencsére "csak" az 1. órát késtem le, de nem tudom mit kell tenni. Hajnali 1ig muszáj volt fennmaradnom (nem játszottam vagy valami, félre ne érts) és hulla fáradtan nem állítottam be ébresztőt. Valahogy le lehet igazolni de ilyenkor mit mondjak a tanárnak? (Lesz még vele órám) ha megmondom őszintén hogy aludtam az igazolatlan, nem?

2021. ápr. 19. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Hali, nálatok nem tudom, hogyan van, de nálunk elnézik az elaludtam indokot (Persze, ha maximum 1-2-szer fordul elő az évben), szóval szerintem nem kell aggódnod. Mindenki hibázik és ha megmondod, hogy véletlen nem állítottál ébresztőt, akkor szerintem abból nem lesz nagy gáz.
2021. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nálunk is így van (és elnézik) :)
2021. ápr. 19. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt ilyen sajnos többször is. Egyszer azt mondtam hogy elment az internet és nem tudtam mit csinálni de az anyagot természetesen bepótolom...

Meg olyan is volt hogy olyan szinten hulla fáradt voltam, hogy miután felkeltem a második óra után, úgy voltam vele hogy megkérem anyumat hogy igazolja le a többi órát is betegségre hivatkozva.

Nálunk sajnos nem nézik el ha őszintén bevallom hogy elaludtam, akkor beírnak hiányzónak...

2021. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Biztos azért maradtál fent, mert tanultál muszájból...
2021. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!