Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Jött tájékoztatá...

Egyetemisták! Jött tájékoztatás azzal kapcsolatban, hogy mi lesz?

Figyelt kérdés

Hogy lesz a vizsgaidőszak?

Nálunk rebesgetik, hogy személyesen lesz, amit nem feltétlenül tartok a legjobbnak, így hogy kb az egész félév online ment..

Elég csak szavazással is válaszolni, ha az úgy könnyebb, de az egyetemet megemlíthetnétek ha nem baj.



2021. ápr. 20. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Tájékoztattak, online lesz
Tájékoztattak, személyes lesz
Nem kaptunk még semmilyen infót
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tájékoztattak, de a Neptunba már most online formában került meghirdetésre az összes vizsga.
2021. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem se jött semmi még, de erősen kétlem, hogy élőben lesz nekünk (BME), mert túl sokan vagyunk, hogy most mindenkit elkezdjenek hirtelen ugráltatni.

Ráadásul megy a tököm se, ha véletlenül mégis élőben lenne, sehol semmi oltás még számomra, pedig van alapbetegségem.... én tuti kivágnám a hisztit.

2021. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Már megkaptuk az emailt, hogy személyesen leszünk. Nagyon díjjazom...
2021. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első, nagyon szerencsés vagy. Nálunk vizsgaidőszak első pár hetében voltak tárgyak, amik fent se voltak.. Álom lenne az ilyen korai időpont megadás.

Többieknél nem értem, hogy ki pontozza le a válaszokat, kinek nem tetszik hogy megosztják az egyetemüktől kapott infót..

BME-ről én nem hallottam most úgy semmit. A félév teljesen online volt?

Pázmányról tudok hogy ők is személyes vizsgákat terveznek, bár ott végzős ismerősöm van, úgyhogy lehet csak államvizsga lesz személyesen.

Utolsó te hova jársz?

2021. ápr. 21. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
NKE-n annyi az infó, hogy készülni kell mindkét lehetőségre, és egyébként április 30-ig kitalálják, mi is legyen tulajdonképpen.
2021. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptunk értesítést, de még vagyok győződve hogy online lesz.
2021. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
OE-n sem kaptunk még tájékoztatást, de nagy valószínűséggel online lesz minden.
2021. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok, online lesz a vizsgaidőszak.
2021. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is BME-re járok és ma mondta az egyik tanárunk, hogy megkapták az értesítést, hogy a BME online tervez minden vizsgát. A diákok még hiteles értesítést ugyan nem kaptak, de már a félév elején is az volt a felállás, ha online kezdünk, online is végzünk a félévben.
2021. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!