Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg ennyire rossz a...

Tényleg ennyire rossz a Katona József Thecnikum?

Figyelt kérdés

A mai nap derült ki, hogy felvettek a katonába, így egy kicsit mélyebben utánaolvastam, hogy milyen is valójában.


Az itt tanuló diákoktól szeretném kérdezni, hogy

igaz-e az, hogy szünetekben 15-20 ember cigizik a wc-ben?


Illetve hogy igaz, hogy a tanárok többsége konkrétan lesz@rja mit csinálsz órán?


És aki a szoftverfejlesztő-tesztelő szakra jár ott milyenek a tanárok?


Mennyire van jelen az iskolai bántalmazás?


Előre is köszi a válaszokat.



Amikor a listát kellett összeírni, nagyon sok jó véleményt láttam róla ezért első helyre írtam be, de most, hogy meghallottam ezeket a híreket az iskoláról, kicsit ledöbbentem.



2021. ápr. 23. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ide jártam, igaz 2012-ben végeztem de nagyon szerettem ezt a sulit. Wc-ben dohányzás minden középiskolában megy, meg ez egy olyan dolog, hogy tényleg olyan döntő tényező?
2021. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez a döntő tényez, de azért sokat elárzl a tanárokról, a diákok viselkedéséről stb.
2021. ápr. 24. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iskola nem tehet a diákok viselkedéséről. Ráadásul kamaszodtok, és ez egyfajta lázadással is jár. Meg aztán, inkább a cigi, minthogy elkezdjetek drogozni (kisebbik rossz választása).

Tanár és tanár között is van különbség. Persze lehet, hogy lesz olyan tanár, aki „le se szar”, de gondolom tanári kar számottevő része nem ilyen. És az is igaz, hogy a tanárok hozzáállása a dolgokhoz nagyban függ a ti hozzáállásotoktól is.

2021. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem haverom ide jár, nem fogok kertelni, ő mindig alvilágnak nevezi ezt a helyet, kemény dolgok mennek elvileg ebben az iskolában. Elrontotta nagyon a felvételit, ezért ment ide, pedig egy ötös tanulóról beszélünk.
2021. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!