Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KRE-en szerintetek idén...

KRE-en szerintetek idén ősszel lesz kollégium?

Figyelt kérdés

Levelezőn kezdtem el egy szakot,(más egyetemen) de balesettem volt, meg jelenleg nem vesznek fel dolgozni sehová, ahol meg lakok település, az meg egy élhetetlen szarkupac, tele közbeszélyes emberekkel.


Szóval mit gondoltok?

Meg sajnos 25. életévem már betöltöttem, így elég cikinek érzem, hogy beüljek frissen érettségizők közé. Viszont tanulni meg szeretnék.


Csak aggódom, a fentieken kívül, hogy megint jön valami 4.-5. Hullám, vagy mutáns, aztán megint kipaterolnak mindenkit a koleszokból.

Nekem az halál lenne.



2021. ápr. 24. 09:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Szóval gyakorlatilag menekülnék.

Távoktatással meg negatív tapasztalataim vannak. Persze volt előnye is, de egy idő után én belesüppedtem az egészbe.


Nem szeretnék hibát elkövetni, h feljutok Pestre meg minden, aztán leláncolnak megint a gép elé.

2021. ápr. 24. 09:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha sikerül nyáron "visszafogni" a vírust, akkor majd az egyetemeken is jelenléti oktatás lesz, vagy hibrid. Ebből adódóan koli is lesz.
2021. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Biztos lesz koli, hiszen a legtöbb egyetemet utolsó hetekre újranyitják/nyitották.


Egyébként koliban most is lehet lenni külön engedéllyel, amihez csak egy kérvényt kellett írni (vagy jóváhagyják vagy nem, de szerintem ha méltányosságra hivatkozol, akkor biztos jóváhagyták mindenhol)

2021. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És a kor nem gond szerintetek?


Meg esetleg plusz pénzért külön egyágyas kolit nem lehetne igényelni?

Előző egyetememen ajánlottak fel egyéni oktatási módot is, mivel epilepsziás vagyok. Vagyis inkább tájékoztatattak róla. Szóval csak van valami?

Élet halál kérdés nekem a diploma. Meg h innen elkerüljek.

2021. ápr. 24. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a KRE-s kolikat, ezt náluk kell megérdeklődd. Biztos lesz valamilyen megoldás ami neked és az egyetemnek is megfelel.
2021. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ugyan kolis, de nem hallottam még ilyen kitételt, hogy csak X éves korig lehetsz koleszos. (Károlis vagyok amúgy.)
2021. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem a kitételről van szó. Meg tisztában vagyok, hogy 30 valahány éves korig mehetsz nappalira.


Én bajom, gondom, félelmem az az, hogy 25 évesen nem ciki-e ez így? Főleg hogy epilepsziás vagyok.

2021. ápr. 24. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem gondolom cikinek. Ne érezd esetleg emiatt rosszul magad. Sok sikert kívánok neked!
2021. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!