Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kapott már valaki e-mailt a...

Kapott már valaki e-mailt a zuglói Teleki Blanka Gimnáziumból a felvételről?

Figyelt kérdés
Ez az intézmény nem teszi ki a honlapjára a listát a felvételt nyert diákokról. Azt írják, e-mailt küldenek. De vajon mikor? Mi még nem kaptunk. Valakit esetleg értesítettek már arról, hogy felvették-e az intézménybe?

2021. ápr. 24. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire hasznos, de nekem egy másik sulinál azt írták, hogy leghamarabb 28-án várjam. Ők is emailt küldenek. Ha belegondolsz, annak a rengeteg gyereknek az email címét kigyűjteni majd elküldeni nekik mindent szörnyen sok munka a titkároknak, akiknek alapból is van mit csinálniuk. Szerintem ti se számítások nagyon hamarabb emailre (hétvégén végképp ne), de azért nézzétek napi szinten (a Spam-eknél is). Mert lehet úgy csinálják, hogy nem egyszerre küldik el mindenkinek, mikor már kigyűjtötték őket, hanem folyamatosan, azért sincs pontos dátum az oldalukon.


Ha van suli, amit emögött jeloltetek, azokat is érdemes megnézni, hogy felvették-e. Ha hozzáfértek a teljes végleges listához, akkor vegyétek elő az ideigleneset és nézzétek meg, hogy aki a véglegesen utoljára szerepel, az az ideiglenesen a gyereked mögött van-e. Ha igen, akkor tuti, hogy az előrébb megjelölt iskolák valamelyikébe vették fel.

2021. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma megjött az e-mail! :)
2021. ápr. 27. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!