Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő alatt tudtátok le...

Mennyi idő alatt tudtátok le az 50 óra közösségi munkát?

Figyelt kérdés
Egy nap max hány órát lehet dolgozni? Ha egy nap pl. 5 órát ledolgozok naponta akkor már 10 nap alatt le is tudhatom ezt az 50 órát?
2021. ápr. 26. 00:53
1 2
 11/12 Banna97 ***** válasza:
100%

Egyebként ez az 50 óra közmunka egy baromság, mégnagyobb barom volt aki bevezette és ehhez kötötte az érettségit. Nálunk nem kell hozzá 3 hely, elég egy is és ha jofejek akkor le sem dolgozgatok teljesen.

Szóval ha kifogás olyan helyet simán megvan 10 nap alatt de lehet hogy még annyi se kell.

2021. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem 4 év alatt lett meg. Minden évben jelentkeztem pár 3-4 órás iskolai rendezvényre kisegítőnek, menhelyen sétáltattam párszor, könyvtárban segédkeztem.
2021. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!