Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diák 50 óra közösségi szolgála...

Diák 50 óra közösségi szolgálat probléma?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy oda irt be a tanár, ahol nem dolgoztam le az órát. Máshol voltam, javítani meg ilyesmit nem lehet. Igy lesz hagyva. Ha ezt egy ellenőrzésnél észreveszik, mi lesz?? Nem akarok bajt ebből.
2017. nov. 29. 15:55
 1/1 anonim válasza:

Ha le van pecsételve, be van írva, akkor teljesen mindegy. Egy csomó ember irat be olyan órákat olyan dologért, amit meg se csinált, semmilyen időben. Ez egy tömeges dolog. Nincs se ellenőrzés, se számonkérés. Nem derül ki, mert nincs minek kiderülnie. Ha a tisztesség részével van gondod, kezeld úgy, mintha nem lenne ott az az óra, dolgozd le azt is önkéntesen, mindenki jól jár vele, te is megnyugszol, más is kamatozik belőle.

Én már túl vagyok rajta, szóval tudom hogy mennek ezek a dolgok, bízhatsz bennem.

Sok sikert és kitartást!

2017. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!