Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin felemeltetheti...

Érettségin felemeltetheti velem a tanár a szoknyám?

Figyelt kérdés
Olyat hallottam, nem tudom mennyire igaz, hogy egy női felügyelő tanár megnézte egy lány combját, hogy nincs-e odaírva puska. Kérdem én, ez lehetséges, valóban megtörténhet? Egyáltalán az ilyen legális? Ha jövőhéten arra fog felszólítani a tanár, hogy tegyem ezt, jogomban áll nemet mondani? Illetve a vizsga megkezdése előtt a blézereket/zakókat ugyancsak átnézik, mint az atlaszokat, függvénytáblázatot?

2021. ápr. 28. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha puskázás gyanúja merül fel, kivisz a mosdóba, és megnézi. Vagy felfüggeszti a dolgozatírásodat. Melyik a jobb?
2021. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha a tanárnak nincs joga megnézni,akkor neked nincs jogod puskázni. :) női tanár megnézheti amúgy igen ha felmerül a gyanú,vagy azonnal elveszi a lapodat és bukta,nem éri meg kockáztatni.
2021. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Isten bocsájtsa meg nekem, hogy nem szeretném, ha emberi méltóságomban sértenének meg. Jogomban áll puskázni, az már más kérdés, hogy azért vállalnom kell a következményeket. Arra viszont nem terjed ki a hatásköre egyetlen tanárnak sem, hogy kompromitáló helyzetbe hozzon. Ha észreveszi, rám tudja bizonyítani, hogy meg nem engedett segédeszközt használtam, nyugodtan vegye el, írjon jegyzőkönyvet, de ilyenre semmilyen körülmények között nem kötelezhet. Nem a levegőbe beszélek, a családomban mindenki az igazságszolgáltatási szektorban dolgozik, könnyen tudnak onnanstól eszkalálódni a dolgok.
2021. ápr. 28. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Bírom az ilyet ,hogy egyből családi hátérrel hozakodsz elő. :) mert igazságszolgáltatasban dolgoznak. Tehát akkor a tanarnak nincsenek jogai mert anyuci meg apuci igazságszolgáltatásban dolgozik,akkor te egyből bármit megtehetsz. Szép jövő. De amúgy ha hülye akarsz maradni akkor maradj.:) Ha fenn áll a gyanúja hogy puskázzol ,akkor igenis joga van a tanárnak hozzá persze nem férfi tanárnak. De tudod mit ezek szerint az élet más területén se állnád meg a helyed így
2021. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A férfitanár szoknyafellebbentést vizsgacsalás gyanúja esetén sem követhet el. Az elvárt megoldás: a folyosóügyeletes pedagógussal el kell kísértetnie az igazgatói irodába a leányzót, ahol aztán nőnemű tanerők kideríthetik, hagy van-e valami csalás a szoknya alatt.
2021. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom,, a magyar érettségin tervezel puskázni (bocsájtsa, onnanstól). Ha a magyartanár nem tette meg, elmondom én:nem érdemes, helyesírásra még a magyar érettségin sem vonnak le annyit, hogy megérné. Bár, ha mindenki az igazságszolgáltatásban dolgozik, biztos tudtok venni egy érettségi bizonyítványt a piacon.
2021. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
:) :) :)
2021. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha mInDEN rokonod az igazságszolgáltatási szektorban/sic!/ dolgozik, akkor már illett volna felvilágosítaniuk Téged olyan fogalmakról, mint pl. jogkövető magatartás, csalás, jogkövetkezmények. De első körben a helyesírást is gyakorolhatták volna Veled.
2021. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a megoldás: nem szoknyában mész, akkor erre elvi lehetőség sem adódhat.

Problem solved

Egyébként ez nekem egy kicsit fura:

„Jogomban áll puskázni, az már más kérdés, hogy azért vállalnom kell a következményeket.”

Ha ez igaz, akkor ez bármi másra is ráhúzható:

„Jogomban áll embert ölni, az már más kérdés, hogy azért vállalnom kell a következményeket.”

„Jogomban áll felgyújtani az iskolát, az már más kérdés, hogy azért vállalnom kell a következményeket.”

„Jogomban áll terroristákat ráküldeni egy üzletre, az már más kérdés, hogy azért vállalnom kell a következményeket.”

A „jogod van” pont azt jelenti, hogy valamit megtehetsz úgy, hogy azért jogilag nem szankcionálhatnak, te nagytudású...

Remélem, hogy az igazságszolgáltatásban dolgozó rokonok nem osztják a nézeteidet...

2021. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire része a mindennapjaidnak a jog, miért nem kérdezed meg a szüleidet, vagy bánom is én kik azok a rokonok?

És ne félj, nem mindenki előtt kell szoknyát felemelni, kivisznek valahová.

De tudod szerintem nem a bugyid az érdekes, hanem hogy mivel tervezed a szoknyát bélelni.

Puskáztam szoknyával, (na nem az érettségin) és harisnyával is, tudom hogy működik. Már ahhoz is fel kell hajtani, hogy TE elolvasd, és ezt látja aki közel ül.

Ez nem a szégyenlős lányoknak való.

2021. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!