Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki SZTE ÁOK vagy FOK?

Valaki SZTE ÁOK vagy FOK?

Figyelt kérdés
Valaki jelentkezett Szegeden orvosira/ fogorvosira? Hogy sikerültek eddig az érettségik? Ti milyen ponthatárra tippelnétek idén?

2021. máj. 8. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én jelentkeztem SZTE-ÁOK-ra, viszont csak másodikként jelöltem meg, a bio nagyon jól sikerült a kémiától picit tartok.
2021. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is másodikként jelöltem Szegedet. Tavaly érettségiztem a bioszom jó lett és a többi is ötös, egyedül a kémiát rontottam el, azt idén újraírom. Szerintem minimálisan, de emelkedni fognak a ponthatárok, természetesen ez saját vélemény.
2021. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én SZTE-ÁOK-ra jelentkeztem első helyen, de félek, hogy nem lesz meg, mert én nagyon nehéznek éreztem az idei érettségiket..
2021. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is tartok tőle, hogy elég lesz-e a pontom. Mindenkitől hallani, hogy nehéz volt az idei érettségi, szóval bízzunk benne, hogy bejutunk😄
2021. máj. 19. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én második helyen jelöltem meg Szegedet, a kémia jól sikerült, viszont a biosz csak 80-85 körüli, remélem elég lesz.
2021. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

#5 vagyok

Azért nem kellene lepontozni, mert a kérdező kérdésére válaszoltam:/

2021. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kinek hogy sikerült?
2021. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
480 körüli pontom lesz
2021. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!