Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fakultációra utolsó évig be...

A fakultációra utolsó évig be kell járni, akkor is ha érettségiztem már belőle?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sulidban érdeklődj.

Nálunk akinek valamelyik előrehozott érettségije/nyelvvizsgája meg volt nem kellett 12-ben azon órákra járnia.

2021. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Igen. A fakultációnak nincs köze ahhoz hogy érettségiztél belőle vagy sem. Akkor nem kell bejárnod, hogyha leadod, viszont meg kell lennie az óraszámodnak, ezért az iskolák előírják, minimum hány faktra kell járnod, nálunk kettőre kell.
2021. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi

Akkor nem maradok jövőre egyedül infó fakton😂 Minden normális most megy érettségizni én nyominger meg nem...

2021. máj. 10. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előrehozott után le lehetett adni a teljes órát fakttal, mindennel együtt. Osztályozó vizsgát is tettünk a 12.-es anyagból, szóval tulajdonképpen befejeztük a tantárgy középiskolai tanulását. Én két nyelvből érettségiztem 11.-ben, abban az évben mindkettőből faktos is voltam. 12.-ben pedig már semmire nem kellett bejárnom, úgyhogy heti 10 órával kevesebbem volt, mint másoknak, ami nagyon jól jött, mivel a többi érettségire sokkal jobb volt így készülni. Úgyhogy szerintem nem kell bejárni, de azért az iskoládban kérdezd meg ezt, ha biztos választ szeretnél.
2021. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk erettsegi utan alap orara nem kell bejarni, a faktot pedig leadhatod
2021. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk simán leadta bárki. Sőt, volt nem hivatalosan felvett fakt is. Jártam rá 2-3 hónapot, aztán OKTV és viszlát.

Jófejek voltak a tanárok, senki nem várt el ilyesmit. Faktot pedig le lehet adni kérvénnyel bármilyen indokkal. Mindenkinek elfogadták.

2021. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!