Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Etikus ha érettségiző diák...

Etikus ha érettségiző diák (szülei) ajándékokat visznek az iskola vezetőségének még az érettségi eredmények közlése előtt?

Figyelt kérdés

Az írásbelik jórészt lementek, eredmények még nincsenek. De egy javító tanárnak sok eszköze van arra hogy egy gyengébb dolgozatot „felhúzzon”. Magam is javítótanár vagyok.

És akkor jön a szülő megrakodva ajándékokkal és megy be az iskolaigazgatóhoz.

Ajándék nélkül jön ki.

A többit mindenki rakja össze maga.


Ezt nem úgy hívják hogy korrupció?


2021. máj. 12. 10:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, utána ki is javítottam, tudom, hogy ott is kicsit belegabajodtam, de szerintem nagyon is érthető volt az első válaszom amit adtam. Sajnálom azokt a diákokat akiket tanítasz, mert lobbanékony vagy és nem túl értelmes finoman szólva. Egy értelmesebb ember nem ad ilyen válaszokat.

A munka hely váltással kapcsolatban pedig sok sikert, őszintén remélem, hogy sikerrel jársz, de kérlek egy kicsit változtass a stílusodon.

2021. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!