Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők! Ti az egész...

Érettségizők! Ti az egész törit megtanultátok?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, melyik felét tanultátok meg?


Én tavaly érettségiztem és a korai magyar, késő egyetemes törit tanultam meg.

Kíváncsi vagyok, hogy mennyien vannak azok, akik megtanulták az összes esszétémát.

Ha csak a felét tanultad meg, mikor jöttél rá, hogy elég az, vagy honnan értesültél róla?

Középszintű érettségiről beszélek.


A tavalyiak válasza is érdekel. Ha tavaly érettségiztél, hogy sikerült?


Ha idén érettségizel, akkor sok sikert!



2021. máj. 3. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
49 elotti magyart, azt is szelektalva😅 egyetemest csak atolvasgattam :( remenykedek egy tatarjaras/hunyadi esszeben
2021. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Illetve amugy osszesen 3 napot tanultam😂 es kb 1 hettel elotte lattam egy videot (ami alol szedtem a vazlatokat is hozza)
2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem, én megnéztem a Zanzás videókat, aztán nagyjából ennyi. Kifejezetten nem készültem egyik korszakra sem, én abban reménykedem, hogy tudok írni az esszétémáról akármit. Ez már így alakult, de azért ha visszamehetnék, biztosan rendesen felkészülnék.

És köszi :)

2021. máj. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

# Levit láttad, mi?😏

Enis hunyadit szeretnem, remelem bevonzzuk

Kerdezo, en nem tanultam sokat, nagyon felekk most hogy ha olyan tema jon elo esszen amihez nem tudok hozzaszolni ekkor megszivom:(

Mindket esszeben (enis 49 elotti magyar es utani egyetemes) vannak olyan temak amiket nem vagok es nincs is mar idom ugy atvenni:( Enis tobbet keszultem volna ha hamarabb eszbekapok de egyreszt mas tantargyakat fontosabbnak tartottam, masreszt lusta dog vagyok

2021. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyes vagyok es full egyetertek elozovel😅❤️ Tori a legnagyobb stresszfaktor... matek emelttol fele ennyire sem fostam
2021. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
En tavaly az osszes zanzas videot megneztem, illetve a nagyobb témák mint pl 1-2. vh annak azert utana olvastam, de ezt nem nevezném annyira tanulasnak, utaltam is a torit. 70%os 4-es lett, józan paraszti ész + atlasz kombival, aki harmasnal szarabbat ir, az ássa el magat sztem :D
2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen-olyan videókból tanultam 2016-ban. Sajna volt ami kimaradt, de szóbelin tudtam javítani és négyes lett, de nagyon paráztam tőle. Szerintem azért jobb mindent átolvasgatni párszor, hogy legalább pár kulcsszó meglegyen és arra már fel lehet építgetni valami irományt.
2021. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Na kinek hogy ment a tori?

Esku nehezebb volt a teszt resz

2021. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
En tavaly mar megvoltam, de megneztem a mostanit, a teszt resz sztem konnyebb volt, az essze témák meg olyanok voltak, hogy atlasszal siman megirhato :)
2021. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dagadozó Agy ***** válasza:
Én 19 éve érettségiztem, de még mindig emlékszem, hogy töriből minden tételt kidolgoztam. A többi tárgyra nem is gondoltam, hogy kellene/lehet készülni egyáltalán. De a töri...
2021. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!