Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME vagy SZTE? Pest vagy...

BME vagy SZTE? Pest vagy Szeged? Érveket kérnék:D

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Szeged egy gyönyörű város. Az a szak, ahova én jártam, tényleg nagyon ütős volt. Budapestet nem igazán szeretem, de ezt persze embere válogatja...

Én szegedre szavaznék...

2010. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Alap, hogy BME. Nehezebb, nagyobb a színvonal, de többet érsz vele...
2010. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

BME - Mo legnevesebb műszaki egyeteme, és középEU-ban is híres, de még EU szerte is (el)ismerik. Sokkal jobb kapcsolatai vannak, jobb felszereltsége, jobb kilátások. Nem mellékesen a fővárosban tanulhatsz, ami hadd ne soroljam milyen előnyökkel jár.

De ami a legfontosabb.. Milyen szak? Ez sem mindegy ám..

2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szakfüggő. BME-n és az SZTE-n rengeteg szak van. Nem is értem a kérdést. Van amibe az SZTE, van amiben a BME jobb....
2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
jah milyen szak?
2010. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
matematika:D
2010. aug. 23. 21:49
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát matekban a BME nagyon ütős. Az TTK, én is TTK-s vok bár én fizikus. Az SZTE-t nem ismerem, de az biztos h itt vért f.sol mire megcsinálod:D
2010. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A SZTE matek is állati kemény...Sztem egyikkel se fogsz mellé...

De ha mindenképp szavazni kell akkor BME.

2010. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:D

Azért írtam ki a kérdést, mert az biztos, hogy a BME sokkal híresebb és jobban el tudnék helyezkedni, de vhogy nekem Pest kicsit túl sok lenne:P Szeged sztem szép város és több szempontból jobban tetszik, de nem tudom, hogy mennyivel alacsonyabb a színvonala a sulinak és mennyivel lennék kevesebb, ha oda járnék. Ezért szeretnék még pár véleményt. Köszi:))

2010. aug. 24. 14:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nem sokkal alacsonyabb. A különbség az, hogy a BME műszakira specializálodott, abban erősebb, és a neves oktatok zöme is pesti. Én SZTEn tanulok, szegedi vagyok, a barátom pesti, ELTEn tanul. Nagyon nehezen tudnék választani. MInd a kettő gyönyörű város. Az biztos, hogy Pesten több esélyed van. Melyik van közelebb a lakóhelyedhez?
2010. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!