Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szolnok/Pest/Szeged FSZ-képzés...

Szolnok/Pest/Szeged FSZ-képzések:Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

van 2 FSZ képzés ami elégé tetszik,csak nem tudom melyik sulikat jeöljem be...

van amelyik képzés Szegeden,(JGYPK),Szolnokon,és Budapesten(BGF,ÁVF) is megtalálható..


eddig Szegedre jártam BA-ra(szintén JGYPK-n)..Most talán váltanék,annira nem nyűgözött le a suli,bár lehet h.csak az alapképzés nem jött be annyira...Igazából az eszem azt súgja h.Pestre menjek,de az mondjuk nekem elég messze van,+számomra macerásabb lenne ott tanulni mint akár Szegeden,akár Szolnokon(utazás,albérletet figyelembe véve,közlekedés)


Teljesen tanácstalan vagyok..:S


a 2 FSZ képzés:logisztikai ügyintéző,külgazdasági üzletkötő(esetleg európai uniós üzleti szakügyintéző)


2010. febr. 6. 17:29
 1/1 A kérdező kommentje:

*eléggé

*jelöljem

*annyira

2010. febr. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!