Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Felsőoktatás...

Debreceni Egyetem Felsőoktatási szakképzés - Gazdálkodás és menedzsment szakot mennyire éri meg elvégezni?

Figyelt kérdés

A leírások alapján tetszett a szak leírása, viszont kicsit tanácstalan vagyok.. mennyire éri meg ezt a szakot elvégezni? A későbbiekben el lehet- e vele helyezkedni? Nagyon megköszönném, ha valaki, aki korábban elvégezte ezt a szakot írna részleteket magáról a képzésről, és esetleg aki ezzel a végzettséggel elhelyezkedett már.

Előre is nagyon szépen köszönöm! :)



2021. máj. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

El lehet, a gazdasági szakok nagyon mennek most, jól is keresnek viszonylag.

Azonban figyelj rá, hogy ez felsőoktatási szakképzés, ergo nem kapsz diplomát. Akkor már érdemesebb lenne a Bsc-t elvégezni ugyanezen a szakon véleményem szerint, és diplomád is lesz.

2021. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztàban vagyok, hogy nem ad diplomát.. csak sajnos annyi pontom nincs, hogy felvegyenek Bsc államilag támogatottra. :/ Így arra gondoltam talán elvégzem ezt a 2 évet és utánna ha tényleg beválik a szak, ugye kapnék plusz pontot, kreditet ill. úgy tudom, így 1 évvel rövidebb lenne a Bsc. Tehát ha csak fizetősre is vennének fel 1 évet megspórolok és olcsóbb is lenne a tandíj.
2021. máj. 17. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
El fogod bukni
2021. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3/3 “el fogod bukni”

Köszi a “pozitív” kommentelést.

Kérlek fejtsd ki véleményed.

2021. máj. 19. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne a plusz pontot válaszd, hanem, ha jó eredménnyel végzel, akkor ez alapján számoltasd ki a felvételi pontjaidat (idéntől van erre lehetőség).
2021. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező

Hasonló dilemmában vagyok Pesten

Én olyat olvastam, hogy BSc felvetelinel ez a szak ad pontot VAGY az érettségid, tehát nem adódnak össze ami miatt össze vagyok magam is zavarodva hogy mi a jó .

2021. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:

Attól függ. Ha nagyon jól sikerül és legalább 80%ra a bizonyítvány vagy mit adnak, akkor simán összejön ebből 400 pont.

2021. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!