Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment az emelt infó népeim?

Hogy ment az emelt infó népeim?

Figyelt kérdés
Szerintem nem volt nehéz, egy 60% simán kihozható volt belőle.

2021. máj. 17. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Könnyű volt
Teljesíthető volt a 45%
Nagyon nehéz volt
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem lenne egy gyors kérdésem.

Én C#-ban csináltam a programozást, és az azonosítós mappába beleraktam az egész mappát, ami a repos-ban szokott lenni. Ez baj?

2021. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sőt jó.
2021. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

szerintem a nagy része egyszerű volt, őszintén sokkal nehezebbre számítottam (mint kb. az összes eddigi érettségin), de az előző évieket elnézve lehet hogy nem voltak túl valósak az elvárásaim. :D


a diasoros feladatnál külön tetszett az ábrarajzolgatós rész, nem igazán csináltam még ilyet, de kifejezetten élveztem a kenus bábut rajzolni. a szöveget igazítgatni már annyira nem, de az mellékes.


ámde

mégis mi az istenverte szögesdróttal kivert román kutyafasz volt az adatbáziskezelésnél az a hatos feladat?

pont ugyanazt csináltam, mint amit gyarorlás során hasonló feladatoknál tettem az előző érettségi sorokban, ellenben itt elment az Access esze és 8 millió rekordos lekérdezést adott vissza

jóbarátomnak meg fél órát számolt, és utána visszaadott egy elméletileg jó eredményt

2021. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megoldókulcs alapján 75-90% között bármi elképzelhető, emlékezetből javítással.

PowerPoint az kb. 23/30 pont lesz, az ábrás feladattól a hajamat téptem ki konkrétan. Az Excel az ment, szerintem az 14/15 lesz. Access szintúgy 23/30 lesz, de ha az 5. feladatban a sum(ev) = 42189 is jó feltételnek akkor 25/30 lesz. A programozásban meg csak a 6. b) az ami nem ment, szóval az tán 42/45 is lesz.

Szóval ja, ilyen 90-110 pont full reális, attól függően, hogy elfogadhatóak-e az alternatív megoldások.


#3: 6-osban SQL-ezni kellett vagy egy IN-nel és egy NOT IN-nel vagy egy egyenlőséggel és egy NOT IN-nel. Oktatas.hu-n fent van reggel 8 óta a megoldás.

2021. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 61%lett.
2021. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem végül kijött a 74%, az Excelben lett kemény 2 pontom xd
2021. jún. 1. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, végül 91% lett, mert a prog maxpontos lett.

Accessben meg egészen mást rontottam el mint emlékeztem.

2021. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!