Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövő héten megyek fel Pestre...

Jövő héten megyek fel Pestre albérletbe és egyetemre, de nagyon félek, hogy mi lesz egyedül és az egyetem sem tűnik egyszerűnek. Ti hogy éltétek túl?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, talán még senki sem halt bele ebbe a helyzetben. Haverkodj és tanul, akkor nem leszel egyedül se és a suli is menni fog. Én visszasírom az egyetemista éveimet, annyira szerettem. 26/F
2010. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az első hét után már olyan lesz, mintha mindíg így éltél volna. meg ha mégse sikerül elsőre, nekifuthatsz másodszorra is. nem kell aggódni.
2010. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vettem egy karton óvszert.
2010. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olyan mint ha ezt a kérdést én írtam volna:) én is jöv héten megyek egyedül:)
2010. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Az ismerősöm gyermeke tavaly ment egyedül saját lakásba: nem egyszerű főleg az első időben próbáld az idődet pénzedet erődet nagyon okosan beosztani ismerkedj de óvatosan: a családoddal milyen a kapcsolatod ha gond van fodulhatsz hozzájuk milyen gyorsan pl azonnali telefon stb: ha talpraesett vagy nem fogsz elveszni sem az egyetemen sem az albérletben:

minden jót

2010. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Remélem még itt leszel. Hogy sikerült a kezdet? Minden rendben ment? Én idén leszek ugyanígy :)
2011. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Minden tökéletesen rendben ment szerencsére. :)

Nagyon jók voltak a lakótársak, és 2-3 hét alatt teljesen megszoktam a fent levést. A tanulás is jobban ment mint vártam, és most hogy vége a vizsgaidőszaknak, kicsit szomorkodtam is, hogy most két hónapig itthon leszek.

2011. jún. 22. 11:23
 8/11 anonim válasza:
Ajjajj én is idén megyek, remélem úgy járunk, mint ahogy Te és minden rendben lesz :)
2011. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lemaradt: 21:01> te melyik suliba? albérlet? (bocsi h itt kérdezem)
2011. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :)

BME-re járok, és igen, albérletben a belvárosban.

2011. jún. 30. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!