Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan egyedül vagyok, úgy...

Olyan egyedül vagyok, úgy érzem mindenkitől eltávolodok az egyetem miatt. Más is van így?

Figyelt kérdés

Itthon nem túl rózsás sosem a helyzet, de a barátaim mindig feldobtak, értelmet adtak az életemnek. Mióta azonban egyetemisták vagyunk alig-alig tudunk találkozni. Annyira hiányoznak!! :'( Most is beszéltem velük telefonon de az nem az igazi.


Ugye nem fogunk teljesen eltávolodni egymástól? Se kutyám, se macskám nekem csak ők vannak. Nekem is sokat kell tanulnom, dolgozom is mellette de nincs miből feltöltődni. Mit tehetnék?


Új haverok persze vannak, de közel sem barát kategoriásak.


L/19


2011. ápr. 12. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van velem is!Az egyetem szinte minden időmet elveszi! Nem tudom mit tehetnék.2-3 havonta tudok csak talizni velük.
2011. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd, mégis szoríts rájuk egy kis időt, itt nincs más megoldás. Én is tanulok, mellette gyakorlatom van, még dolgozok is heti 4 napot, nyelvvizsgára készülök - mégis addig okoskodom, amíg egyik-másik emberrel össze nem tudok futni. Ha húsz percre, akkor annyira, este, akkor este vagy akármi és akárhol. Épp azért, mert nem akarom elveszíteni őket.

Ha nekem megy, neked is sikerülni fog, csak nem nyavalyogni kell, hanem cselekedni.

2011. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rajtam bukik a dolog, ha kell én mindent átszervezek.
2011. ápr. 13. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!