Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktam technikusin, ez jó...

Megbuktam technikusin, ez jó kifogás lesz?

Figyelt kérdés

Ha nagyon leakarnak szidni szüleim ráfoghatom az online oktatásra? Ami nem teljesen lenne hazugság, mert számomra kell az, hogy a tanár noszogasson. Amugy ezzel a technikusival itt nógrádban semmit nem érnék kb, csak azért jelentkeztem rá anno, hogy legyen valami ami jól mutat az önéletrajzban, kb mint a bölcsész diploma. De tényleg eszembe sincs ezen a területen elhelyezkedni, mert az online oktatás miatt és most halál komolyan semmi olyat nem tanultam ami hasznomra válna belőle. Egy IT rendszerüzemeltetőnek valszeg nem kell tudnia C#-ban programoznia....

Az, hogy anyámnak nem sikerült anno a matek érettségi szintén jó védekezés lehet?



2021. máj. 20. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus mai fiatal "férfi"

Kifogás, kifogás, kifogás.......

2021. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell erre kifogás? Megbuktál, pont. Ha azzal, hogy anyádnak se ment fényesen, azzal semmire nem mész. Vagy jövőre majd megcsinálod, vagy alapból nem is gondoltad komolyan, ezért nem csoda, hogy nem ment, másba kezdesz.
2021. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ősszel még megpróbálom, de még egyszer nem csinálom végig az évet. Mivel az informatikában a büdös életben nem akarok majd foglalkozni valszeg ősszel sem lesz túlzottan jobb, de hátha addig bemagolom valahogy.
2021. máj. 20. 16:59
 4/16 A kérdező kommentje:

Amugy azzal a másnak sem ment dolog érek valamit, mert ha neki nem ment fényesen a tanulás, akkor tőlem se várja már el, hogy lehozom a csillagokat az égről.

Mielőtt valaki leírná, nem azért bukott meg anno mert már akkoriban is suli mellett lehúzott 12 órát a gyárban!

2021. máj. 20. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Valld be, hogy lusta voltál tanulni.
2021. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"mert számomra kell az, hogy a tanár noszogasson"

te végig olvastad az alsó szöveget is vagy csak a kérdést?

2021. máj. 20. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak lusta vagy... Hiába keresel mindenféle kifogást.
2021. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A való életben sem fog a kutya sem noszogatni. Ha nem csinálod a főnököd azt fogja mondani, hogy "arra van az ajtó". Legyél férfi vállald a tetteidért a következményt.
2021. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A munka meg az iskola teljesen más. 16 éves korom óta minden nyáron voltam diákmelón egyszer nem éreztem olyan szenvedésnek, mint az iskolát. Igen, lusta vagyok olyat tanulni amit nem szeretek.
2021. máj. 20. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"eszembe sincs ezen a területen elhelyezkedni" Akkor minek jelentkeztél oda? Nem baj. Kell a biorobot is a gyárba.
2021. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!