Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám megúszni a...

Hogyan tudnám megúszni a szalagavatót?

Figyelt kérdés

11. évfolyamra járó 17 éves fiú vagyok, jövőre lesz a szalagavató, de egyáltalán nincs hozzá kedvem. Egyrészt szinte mindenkinek van már párja, kivéve nekem, és nem is hiszem, hogy találnék egy olyan lányt, akivel szívesen táncolnék, másrészt pedig az egész felhajtás hidegen hagy. Általános iskolában szintén volt egy ilyesmi tánc a vége felé, azon részt vettem, de sem nekem, sem sok másik évfolyamtársamnak nem volt túl pozitív élmény.


Hogyan tudnám megúszni a jövő évi szalagavatót? Persze, mondhatnék egy egyszerű nemet, de az valószínűleg egyrészt kicsit kínos lenne, másrészt meg mindenkinek magyarázkodnom kéne. Én valami más, valamivel ötletesebb kifogást szeretnék, például valami olyan elfoglaltságot, ami miatt pont nem érnék rá.



2019. szept. 8. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Elfoglaltság, ami miatt nem érsz rá, a mae tudod egy Szalagavatónál eléggé kizárt.

Meg az nem csak a táncról szól. Esetleg ha nagyon nem akarod, azt megpróbálhatod megúszni. De az "ünnepséget", szalagtűzést ki ne hagyd. Egyébként a táncpróbák is tök jó bulik az osztállyal. Csomó nevetés, jó (és kevésbé jó) emlék. Sokkal többről szól, mint egy tánc.

2019. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
mond azt, hogy pont akkor lesz a nagymamád temetése
2019. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
2. Így a jövöbe lát? Már most tudja következő tanévben mikor hal meg a nagyija? 😅
2019. szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy úsztam meg a szallagavatót, hogy ment a hasam,mint állat. Nem volt kellemes, de még így is jobban jártam érzésem szerint :P
2019. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen megmondod, bejelented, hogy nem mész el. Nekem egyik osztálytársam csak vonulni nem akart körbe a szalaggal a teremben, de a szalagtűzésen még ott volt, ofő hátrafordult és jelzett neki, amikor nem minket vett a kamera, és akkor ő gyorsan kisurrant az ajtóhoz legrövidebb úton. Egy másik osztálytársam a táncban nem vett részt; öcsém meg megmondta, hogy teljesen ki fogja hagyni, és ki is hagyta. :)
2019. szept. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
*visszaálltunk ilyen "párokban oszlop"-ba a szalagtűzés után; és akkor utána körbevonultak az osztályok az általuk kiválasztott zenére.
2019. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
*Szóval bejelented, hogy nem mész, mert nem szeretnél. Akkor majd még próbálnak biztos győzködni, de egy idő után leállnak.
2019. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
*öcsémmel nem ikrek vagyunk, van közöttünk több év, tehát vele nem voltunk osztálytársak.
2019. szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem akarsz szalagavatóra menni, legyen már annyi tököd, hogy megmondod kereken, világosan az első adandó alkalommal, hogy te bizony nem fogsz menni.


Hivatalosan semmi következménye nem lesz. Ha meg megy a rosszindulatú célozgatás bárkitől, hogy milyen vagy emiatt, megmondod, hogy felnőtt, akinek joga van eldönteni, hogy miben vesz részt anélkül, hogy emiatt bárki kikezdené és örüljenek, hogy nem előtte egy nappal hagyod őket cserben

2019. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Elvileg nem kötelező
2019. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!