Bullying sztorik?

Figyelt kérdés
Esetleg egy kis karmával

2021. máj. 24. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Iskolait nem tudok mondani, csak munkahelyit, karma nélkül. Az egyik főnököm megbukott egy nemzetközi szakmai vizsgán, ami nekem sikerült. Onnantól fogva olyan szinten kezdtek el fúrni, hogy ha nem velem történik, nem hiszem el. A többi vezető beosztásúnak a hátam mögött susmorgott, összezártak velem szemben, és további fejlődés, feljebb lépés lehetőségét szabotálták. A nálam alacsonyabb szakmai szinten állók elhúztak mellettem lehetőségek, támogatás tekintetében.

Azóta nem dolgozom ott, de annyira sérültem lelkileg az egészben, hogy szakmát váltok. Az illető azóta is ott van, és még magasabb pozícióba került. Az élet nem úgy működik, mint a mesék vagy a filmek. Nincs happy end, és ha tekintettel vagy másokra is, attól még történnek veled rossz dolgok. Fordítva is, ha egy úthenger vagy, aki mindenkin átgázolva csak a saját érdekét nézi, azt nem bünteti meg a sors szükségszerűen. A karma szerintem csak egy kitalált lelki mankó, ami az embernek segít elviselni az élet igazságtalanságát.

2021. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!