Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskoláknál, egyetemeknél,...

Főiskoláknál, egyetemeknél, mostani tavaszi félévnél is fennáll az, hogy rosszabb átlag teljesítésnél nem sorolhatnak át költségtérítésesbe? Ez a mentesség.

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy lesz átsorolás.
2021. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor nincs átsorolás, ha az elmúlt 2 félévben kirendeltek és covidosokkal foglalkoztál. Amúgy átsorolhatnak.
2021. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Meglérdezhetem, hogy aki lepontozott az miért?😅

509/2020.xi 19es rendelet szerint, aki 20/21es tanévben kirendeltek, annak ténylegesen nincs átsorolás. Mindegy hogy novemberben szűrtél/ápoltál és/vagy most tavasszal, nincs átsorolás, bármennyire tetszik vagy nem tetszik.

2021. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Igazad van 3-as (én nem pontoztalak), de ez cseszettül igazságtalan, mert csak az orvosisokat rendelik ki, és néhány orvosisnak akkora egója van alapból is, hogy ez tényleg nem kellett volna, de velük mégis kivételeznek, pedig másnak is ugyanolyan nehéz volt ez a félév is, mindentől függetlenül.
2021. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek nehéz ez teljes mértékben igaz, de abban egyet tudok érteni, hogyha hétfőtől-vasárnapig 12órázol az baromira fárasztó önmagában. Igaz nem hiányzás de utána ugyanúgy pótolni kell és ugyanúgy számonkérik az anyagot a vizsgán. Igaz nem vagyok orvosis, de nekem egy ilyen kiesés totálisan keresztbetenne. Főleg hogyha ez nem egyszer történik, hanem többször. Barátnőimet etk-n csak most tavasszal 4x rendelték ki, pedig ősszel is voltak két hetet. Persze aki mondjuk épp covidos lesz és mondjuk kórházbakerül (így hiába van online oktatás) annak ugyanolyan rossz lehetett.
2021. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Jogos, hogy a kirendelteket nem lehet átsorolni. Egyébként pedig igenis lehetett tanulni annak, aki akart.
2021. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez most nem igaz? 2020/2021-es tanévet ír.

[link]

2021. máj. 27. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
#7: Ez tavalyi cikk, az erre az évre való átsorolásról szól.
2021. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
A hatályos rendelet évi egyszeri átsorolást ír elő kötelező jelleggel.
2021. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!