Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik holland szakon végeztek?

Figyelt kérdés

Hol tudtatok elhelyezkedni? Mennyit kerestek vele?

Most vagyok másodéves ELTE néderen, szeptembertől harmadéves. Rendesen tanulom a nyelvet, sok szót ismerek és folyamatosan beszélek holland ismerőseimmel.

Így a harmadév fele el kezdett komolyan foglalkoztatni, hogy hol is tudnék a diplomámmal elhelyezkedni, na meg mennyiért..


Vannak itt olyanok, akik ezen a szakon végeztek? Írhattok ide is, de akár privátban is.


Köszönöm.



2021. máj. 28. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a minorom volt a holland, de profession-ön mai napig megkeresnek néha fejvadászok, SSC-ben, multiknál egyre népszerűbb, még autószalonokban is, szóval sok helyre jó lehet. Más kérdés, hogy ezek nem kulturális munkák, szóval nem alkotsz vele maradandót úgymond, kommunikáció leginkább. Én mondjuk végül visszamentem holland-német tanárira, bár még sajna van hátra pár év, mert hosszú mindenhogy, de engem a phd is érdekel. Ha téged nem izgat sem a kutatás, sem a tanítás, akkor is biztos találsz vele állást.
2021. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mennyit lehet vele kb. keresni?
2021. jún. 16. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!