Tanári pálya😁 ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni, hogy van-e köztetek olyan végzős aki tanári pályára adta le a jelentkezését.

Csak mert a sulimból összesen ketten vagyunk😅 és kíváncsi lennék, hogy lesz-e egyáltalán valaki tanári szakon.



2021. máj. 31. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tanári szakra adtam be a jelentkezésemet, töri-föci. Ha van kedved, nyugodtan írj privátba. :)

2021. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tanári szakok nem túl felkapottak, persze érhető okokból, nem kell félned, nem lesztek egyedül de nem is lesz nagy tömeg. Valahol a kettő között, kellemesen :)
2021. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz😊
2021. máj. 31. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én talán jövőre...első éves vagyok más szakon, de azt hiszem tanár szeretnék lenni.
2021. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Utolsó pillanatban sorrendet változtattam, én is tanárira megyek. Nálunk is kb. én vagyok az egyetlen az osztályból (talán az évfolyamból is), aki tanárira adta be.
2021. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/5

Milyen szakra jelentkeztél?

2021. júl. 10. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Angol-magyarra
2021. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!