Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye hogy bekerülö...

Mennyi az esélye hogy bekerülök a Budapesti Corvinus egyetem fehérvári campusára ahol 400 pont a ponthatár ha nekem 396 pontom lett?

Figyelt kérdés
Corvinus egyetem, felvételi,

2021. máj. 31. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a 400 előre meghatározott, akkor 0%. Persze gondolom fizetősen még lehet esélyed. Ha ez a tavalyi ponthatár, akkor még van egy kis esélyed. Én olyan 10-20%-ot mondanék.
2021. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Semennyi.
2021. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez a 400 pont a tavalyi ponthatár
2021. máj. 31. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet kijelenteni semmit ez ügyben. Fontos, hogy hányan jelentkeztek, hányan jelölték meg első helyen és milyen pontszámokkal mennek.
2021. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdasági szak,akkor 0%, 400 a minimum.
2021. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, hogy az a tavalyi ponthatár, de egyes szakokon van államilag meghatározott előzetes ponthatár az ösztöndíjas helyeket illetően. Ha jól látom, Székesfehérváron gazdálkodás és menedzsment, pénzügy és számvitel, illetve turizmus-vendéglátás van, tehát ezekből az egyikre jelentkeztél. Ezeknek azonban mind 400 pont az előzetes ponthatára, tehát az állami ösztöndíjas képzésre ennél kevesebbel nem vehetnek fel (sőt, elvileg nőhet is a ponthatár). Tehát maximum önköltséges helyre tudnak felvenni 396 ponttal.

Itt meg tudod nézni, milyen szakokon van előzetes ponthatár, de ugyanezt írtam le:

[link]

2021. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!