Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni, ha a tanár...

Mit lehet tenni, ha a tanár full másból írat, mint amiből fel kellett készülni?

Figyelt kérdés
Így év végére nem esett olyan jól...

2021. máj. 31. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felkészít lelkileg az egyetemre.
2021. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan...????


Miből kellett felkészülni, és miből van a doga?

2021. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy más volt? Pl kombinatorika tz helyett geometriából írtatok? Vagy Petőfi élete helyett növénytanból?
2021. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem teljesen másból, a 4 oldalból kb. 1 volt olyan, hogy legalább láttam már az adott információt. A tanár régebbi tudásba is rendesen belekérdezett (illetve olyanba is, amit csak ezután veszünk) úgy, hogy előtte konkretizálta, hogy miből is írunk (ami önmagába sem volt kevés).
2021. máj. 31. 17:27
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Óóó, micsoda felháborító dolog...!


Szerinted az lenne a normális, ha előtte lediktálná, hogy mit kell bemagolni, és azt kéne visszabüfikézni...????


Régebbi tudásba is belekérdezett..?? Nos, ha az valóban TUDÁS volt, akkor nincs itt probléma... :-)


Ja, hogy csak két percig tartó memória van????


Ezzel a "tudással" biorobotként remek karrierlehetőség kínálkozik....

2021. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Én az egyetemen írtam ma olyan vizsgát amiben olyan anyagok voltak amiket soha le sem adott 🙃Igaza van az elsőnek sajnos. Gimiben sem tudsz vele mást csinálni mint, hogy benyeled. Esetleg ha van olyan osztálytarsad aki mer szólni a tanárnak erről akkor így összefogva megpróbálhatjátok elmondani neki mi a probléma.
2021. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk mindíg úgy volt hogy ha csak az aktuális anyagrész tudtad 100%-osan és a régebbi kérdésekhez hozzá sem nyúlsz akkor max 3-a lehetett
2021. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

7: szerintem jogos....


A tudásnak egymásra kell épülni....


Nem lehet elfelejteni az alapokat, mert akkor nincs mire épüljön a bonyolultabb anyag....

2021. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk is volt egyetemen egy nagyon jó tanár, aki mindent jól elmagyarázott, de olyanokat kérdezett, amit le sem adott. Az adott anyag részből mindig + ba kell tanulni ha jó jegyet akarsz gimiben is. Ha ezen meglepődtel, ott nem volt tudás akkor a fejedben. Erettsegin 4 év anyagát kell tudni nehogy már a régi anyagot ne tudd megtanulni.


Mi amúgy mondtuk az egyetemi egyébként fiatal oktatónak, hogy olyat kérdez, amit nem mondd el, az mondta erre, addig örüljünk még kérdez! “Tudok adni csak sima lapot is, de ha nem az lesz rajta, amit én gondolok, senki nem megy át.” Azóta senki nem merte ezt tovább ragozni, rátok is rátok férne az ilyen szintű fegyelem!

2021. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az eset történelemből volt, amit ígyis olyan részletesen veszünk, olyan anyagrészt, ami alig-alig lesz érettségin. Ez egy magolós tantárgy, ami engem egyáltalán nem érdekel, de dolgozatokra eddig mindig jól fel tudtam készülni, és most is ezt gondoltam.
2021. máj. 31. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!