Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon el vagyok keseredve az...

Nagyon el vagyok keseredve az érettségim miatt. Más is elégedetlen az eredményével, vagy tényleg mindenkinek ennyire jól sikerült?

Figyelt kérdés

Mert itt olvasva a válaszokat az online oktatás ellenére elég jó érettségiket írtak. Ráadásul sokkal többen jelentkeztek egyetemre idén, így többen gondolják azt, hogy növekedni fognak a ponthatárok, ami szintén nem könnyíti meg a dolgomat.


Engemet ez az online oktatás nagyon megviselt és maga az egész járvány. Tudom, hogy az egyetem ennél csak nehezebb lesz, ezért változtatnon kell a motivációmon, hogy ilyen helyzetekre is készen álljak. Nagyon szerettem volna egy normális tanévet és nem azt kaptam, de ez ellen nem tudok mit tenni.


Elnézést a panaszkodásért, de szerettem volna ezt kiönteni.



2021. jún. 1. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek sikerült fényesen, viszont ezen az oldalon szívesebben ír választ az akinek jó magas eredményei vannak, mint akinek gyengébbek, így ebből nem kapsz reális képet,várd meg a statisztikát, ahol kijön, hogy milyen lett az átlag eredmény tárgyanként. Ne keseredj el, nem mindig sikerül minden elsőre, a lényeg, hogy összeszedd magad és ha nehezebb is az út, de érd el a céljaidat. Sok sikert a továbbiakban!
2021. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi :) nekem 2 “celom” volt. Az egyik hogy mindegyik erettsegim otos legyen, a masik pedig hogy felvegyenek egyetemre.

Nos az elso sikerult, azonban a masodikhoz van 0.01% eselyem XD de nem bankodom, lesz egy pihizos evem :) nyugiba lerakhatom az elsosegelyt (csak ez hianyzik a jogsihoz), illetve jovore emeltezek angolbol h meglegyen a nyelvvizsgam is ^^

2021. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek sikerült jól, nekem igen, és elég rossz is volt elmondani az én jobb eredményemet nekik, mert nem akartam, hogy rosszul érezzék magukat. De szerintem így is eléggé elszomorodtak. Ne aggódj, az érettségi nagy része a szerencsén múlik, neked kevésbé volt szerencséd mint másoknak, más dolgok érdekelnek, ez nem feltétlen gond.
2021. jún. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én eredményem sem lett valami fényes.

Olyan banális hibákat csináltam a vizsgán amit gyakorláskor sose.

Ott tartok, hogy éppen átmentem matekból 25 ponttal. Mindegyik érettségim gyengébb lett egy jeggyel a többinél (kivéve a magyart) nem lesz 5-ösöm.

És mindezt úgy, hogy 4,1 volt a tanulmányi átlagom év végére.

Úgyhogy én is csalódott vagyok.

2021. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érettségi eredmények:


Magyar 70%

Matek 80%

Történelem 81%

Angol 81%

Emelt biosz 48%


Elnézést azoktól, akiknek ennél rosszabbul sikerült. De nekem ez az eredmény nagy csalódás, valaki már be is szólt nekem ezen az oldalon.

2021. jún. 2. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, akkor engem egyetemista létemre eléggé megszivatott ez az év a tanulmányi eredményeimre nézve. Normális körülmények között teljesen más és máshogy is tanultam.

Ne vonj párhuzamot a mostani időszak és aközött, hogy mennyire lennél ügyes egyetemen, mert normális esetben semmi nem ilyen, mint most.

Mindig lesznek emberek, akik a legrosszabb körülmények között is tudnak teljesíteni, esetleg az introveltált típusoknak még egyszerűbb is volt idén készülni. Gimiben szerintem nekem is könnyebb lett volna otthon, mert engem piszkáltak az osztálytársaim, de alapvetően nem várható el, hogy mindenki képes legyen teljesíteni egy ilyen helyzetben, mert ugye nem ez a jól megszokott, normális állapot.

Egyáltalán ne legyél elkeserdve, ha nem vesznek fel oda ahova szeretnéd, akkor is annyi értékes időd lesz addig, amit bármire felhasználhatsz, hogy fejleszd magad. Egyébként meg az egyetemi előadások nyitottak bárkinek, úgyhogy akár be is ülhetsz majd néhányra tanulni a kiszemelt egyetemen és tudod mi fog várni a jövőben, dolgozhatsz is, új nyelvet is tanulhatsz stb.

2021. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezek az eredmények egész jók, gondolom a biosz miatt vagy elkeseredve. Az kell a felvételidhez? Hacsak nem orvosira, gyógytornászra vagy pszichológiára mennél, akkor a többi biosuos szakon (biomérnök, biológia) nem magas a ponthatár. Hova szeretnél bejutni?
2021. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valszeg a biológia szak lesz a befutó. De erre az emelt érettségi eredményre akkor sem leszek büszke, ha fel is vesznek oda. Nyáron mindenképp szeretnék felzárkozni!:)
2021. jún. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!