Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy történik a szakon belüli...

Hogy történik a szakon belüli egyetemekbe való átiratkozás?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy szakon vagyok egy megadott egyetemen lehetséges-e átiratkozni egy másikba? Ha igen akkor hogyan, és volt-e valakinek hasonló élménye?

2021. jún. 1. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Tanulmányi és vizsgaszabályzat ismerős?

Helyesírás és értelmes fogalmazás menne esetleg?

2021. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy eléggé értelmetlen válasz volt. Nem az én problémám ha valaki képtelen felfogni amit írtam. :) Neked is ajánlanám az értelmezést!😉
2021. jún. 1. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező!

Mi az, hogy szakon belüli egyetem? De, pontosan a Te problémád, hogy még értelmesen se tudod a kérdésedet feltenni! Remélem azért még fogsz fejlődni kicsit.

2021. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szakon belül van tehát: ugyanaz a szak viszont másik egyetem. Ezen mi nem érthető?
2021. jún. 1. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mely egyetemek mely szakjáról van szó?

Lehetséges, de nem olyan egyszerű. Például a 4 orvosi egyetem között nem könnyű az átjárás, az első két évben konkrétan egyáltalán nem, mert hiába ugyanazt tanulják az orvostanhallgatók, nem egészen ugyanúgy néz ki a tanterv a négy egyetemen (máshogy csoportosulnak, máshogy épülnek egymásra tárgyak, meg ilyesmi, macerás a kreditbefogadási eljárás).

Talán vannak olyan szakok, ahol ez rugalmasabban működik, de nem nagyon tudok róla.

2021. jún. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"Ezen mi nem érthető?" Az, hogy az eredeti kérdésed marhára nem azt jelenti, mint amit a válaszban leírtál, mivel hogy az egy értelmezhetetlen katyvasz, ami nem jelent semmi.

Mielőtt egyetemmel foglalkoznál, meg kéne tanulni fogalmazni, írni, gondolkodni.

2021. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Harmadéves vagyok jogon. Eltéről pázmány
2021. jún. 2. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!