Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy másik iskolába szeretnék átiratkozni?

Figyelt kérdés
A mostani iskola ahova járok utálom. Minden nap hányingerel megyek be és esténként sírok hogy hogy másnap újra iskola. A szüleim erről nem tudnak mert nem akarom őket ezzel terhelni de már nagyon át szeretnék menni egy másik iskolába. Hogy mondjam meg nekik? Attól félek hogy nem engednék meg.

2020. szept. 5. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Terheld csak őket nyugodtan. Szarabbul fogják magukat érezni, ha egyszer csak összeomlasz. Inkább te döntsd el, hogy most beszélsz velük erről, nyiss feléjük. Mond el, hogy érzed magad, mi történik a suliban, hogy esetleg suli/külsős pszichológussal is beszélnél a helyzetről.

Ha attól félsz hogy nem fognak csak úgy belemenni, hogy másik suliba menj, egyből alternativakkal is állj elő, hogy például hova jelentkezhetnel át

2020. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

,,Apu, anyu, minden nap hányingerrel megyek be iskolában, mindenki piszkál, nem jövök ki az osztálytársaimmal, gyomorideg gyötör, esténként sírok, és aludni sem tudok emiatt. Szeretnék átmenni másik iskolába. Már ki is néztem xy iskolát."

Én így húztam le négy évet, és ballagás óta nem hevertem ki azt a négy évet, te ne tedd ezt! Vàlts!

2020. szept. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond el nekik az igazat amit átélsz és amit érzel. Azért a szüleid ha baj van szívesen segítenek majd. Mert aggódnak érted és féltenek.
2020. szept. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Na sikerült megbeszélned velük?
2020. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem nagyon volt hozzá bátorságom mert amelyik suliba átszeretnék menni nem nagyon tetszik nekik. Azt el tudná mondani valaki hogy ha átszeretnék iratkozni azt mindkettő igazgatónál kell kérni vagy ez hogy működik?
2020. szept. 6. 08:31
 6/7 anonim válasza:
Felhívod az iskolát,ha van hely elmész az igazhatóhoz SZÜLEIDDEL,igazgató elmondja mi a teendő,azokat megcsináljátok utánna a jelenlegi sulid igazgatójával is egyeztettek.
2020. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta új suliba vagy?
2020. nov. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!