Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetemről (Egyete...

A Debreceni Egyetemről (Egyetem tér 1. ) hogy kell eljutni a Vámospércsi Úti Kollégiumba?

Figyelt kérdés
Amikor lesz a gólyatábor,egyik nap el kellene majd mennem a kollégiumba beiratkozásra,de fogalmam sincs,hogy hogyan kell oda eljutni,mert még eddig nem voltam Debrecenben.
2010. aug. 24. 22:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Engem is ebbe a koliba osztottak be! Én TTK-s leszek. Állítólag nagyon jó a hangulat a koliban. :)
2010. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Azért írok ide,mert biztos lesz aki rákeres.

Nos én most itt vagyok, és leírom hogy mivan.

A képek amik fent vannak neten,azok ne tévesszenek meg,attól is trógerebb sz.r az egész.

Szobák: koszos,büdös,igénytelen putri. Nulla felszereltség,régi sz.r ágyak ezeréves büdös ágynemükkel,asztalok. Büzlik a retektől,sosem takarítanak. Szűk kis helyek, ótvar szekrénnyel az 50'-es évekből.

Fürdő:felújítotr, kevesen vannak így annyira nem igénytelen,kevesebbet van használva,kibírható. Nem minsen szinten van fiú és lány zuhanyzó.

Wc: 5db van egy folyosón,közös. Lányoknak 1db. Kibírható,naponta takarítják.

Szemetesek folyosón,naponta u

ürítik.

"Konyha": tróger sz.r kis ablakú raktár,benne ezeréves koszos mocskos rezsóval, és dettó mikróval. Ritkán takarítják.

Hűtőszoba: normális és nagy hűtők vannak.

Maga a koli mint egy laktanya,az is volt régen. Leamortizálódotr. Ezért havi 10ezret,esetemben 15-öt botrányos elkérni. Minden felszerelés 30-40 éves. A "vezetőség" sz.rik mindenre. Főleg Z. Feri.... minősíthetetlen az az ember. Karbantartás ritkán van. Szinte mindent magadnak kell hozni,sz.r netkábelt is.

Kolis élet: régen volt,ma már nincs. Kihalt.


Végül senkinek sem ajánlom. Inkább menjetek egy drágább koliba vagy diákmunkázzatok heti 1 napot éa albi,mert higyjétek el,jobban jártok mindenképpen. Én inkább tovább vagyok a munkahelyemen mint itt,mert ez egy tróger putri.


Privátban válaszolok további kérdésekre!

2016. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!