Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Áron Művészeti Középisko...

Gábor Áron Művészeti Középiskoláról mi a véleményetek? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Főleg a textilrajzoló - modelltervező szakról!:)
2010. aug. 25. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból a Gábor Áron suli nem jó, nagyon sokat vesztett az értékéből az évek során:S, szóval nem ajánlom egyáltalán. Eléggé zűrös hely, alig tanítanak valamit... .
2010. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oda jártam 4 évig, és elvégeztem az OKJ-t is. Nem ajánlom! Nekünk semmit nem tanítottak. Művészeti szakon Fata Györgyön, és 2-3 más tanáron kívül mindenki más munkája sz*rt sem ér! Ha ebbe a suliba mész, sokat fogod hallani, hogy szidják Fatát, de ezek mind olyan emberek, akik irigyek rá.

A közismeretis tanárok egy része idegroncs, a másik szadista vérszívó. 2, ha van olyan, akik normálisak, és tényleg dolgoznának, de őket nem csak a diákok, hanem a kollégáik is marják. Azokat a diákokat meg ufóként kezelik, akiknek van v.mi elképzelése arról, hogy érettségi után mit akarna csinálni. Meg, úgy egyébként is marják egymást az ottani tanárok. Nagyon remélem,hogy Bereczkinét, aki még most igazgató, leváltják, mert többet ártott a sulinak a "munkája", mint használt.

Szívem szerint ledózeroltatnám a fenébe az egész sulit.

2010. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha még érdekel, akkor írok privátban.
2010. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én textilmuves szakon voltam. Szerettem oda járni.sajnos már összevonták az Eötvössel és valami b...zi neve van

Kár érte.... imádtam oda járni

2015. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!