Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális érvek, szólások, a...

Normális érvek, szólások, a "köszönöm nem akarok tovább inni" esetre egyetemi gólyatáborra?

Figyelt kérdés

Nos, tavaly felvételiztem, tehát szeptemberre másod éves leszek, viszont tavaly ugye elmaradt a gólyatáborunk, most kaptuk a hírt, hogy pótolva lesz. Mivel a két félév alatt is csak max elektronikusan ismertem meg embereket, így biztosan megyek, már jelentkeztem is.


Tudom, hogy sok lesz az ivós játék, sorversenyek, mert ugye csapatok lesznek, viszont már ismerem magam, nem bírom annyira a piát. Barátok között kiismertem a határaimat, egy-két pohár lightos vodkanarancs, vagy egy doboz sör is elég, hogy agyilag gallyra menjek, vagy kidobjam a taccsot, szóval ez a szlalomozz igyál egy felest és fordulj vissza nem fog sokáig működni. Meg olyan dolgokat sem akarok bevállalni, amit később megbánnék.


Szóval nem akarok az lenni, aki végig józanul szeretné tölteni azt a pár napot, de úgy sem akarok járni, hogy elég csúnyán megbánjam a dolgokat.


Nyilván, ha azt mondom, hogy "húú srácok, én többet nem akarok / nem kéne többet innom" akkor rámszállnak majd, mert ezeket az embereket szeretik itatni legjobban az emberek, szóval kéne valami normális "szöveg", amitől leállnak és hagyják, hogy egy fél órán belül regenerálódjak. (Ha egy ideig nem iszom, akkor utána még tudom folytatni később). Csapatjátékosnak, jófejnek szeretnék bemutatkozni.


Remélem érthető a kérésem :)


2021. jún. 7. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsi, de nem bírom az italt és kidobnám a taccsot, ha még egy kortyot innék. Szeretném élvezni a napot és nem a wc fölött szenvedni. :)" Amennyiben ezt valaki nem érti meg elsőre, azzal soha sem leszel jóban úgysem. :D :D
2021. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

“gyógyszert szedek és nem ihatok rá.”, “gyomorsav-gondjaim vannak és emiatt nem bírom az alkoholt”, vagy simán őszintén megmondod, hogy nem bírod.

nálunk a gólyatábor egyébként nem az ivásról szólt, a programok végén kezdődött az alkoholizálás, de többen voltak, akik egyáltalán nem ittak és egyáltalán nem voltak “kinézve”. elvileg felnőtt emberek vagytok, ezen a normálisabbja nem akad fent:)

2021. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

én azt mondom, hogy ne menj el, ha nem bírod ezt a suttyó piás közeget.


Ha mégis elmész, talán csináld azt, hogy nagyon lassan idd a piádat, és így mindig lesz pia a kezedben, így nem tudják majd ráderőltetni a piát, mivel van még a poharadban.

2021. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as nem kellett volna ilyen csúnyán lepontozni :D Végülis nem rossz tipp.


De én elmegyek, más nem piások is jönnek, már akikről tudok, plusz nem csak erről szól a gólyatábor.

2021. jún. 8. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan sokan voltunk hogy a kutyát nem érdekelte ki mennyit iszik. Ha kínálnak egyszerűen megmondod hogy most ezt a kört kihagyod, és ennyi. Hidd el, lesznek mások akik örömmel megisszak a te adagodat is :D
2021. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!