Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborban mi történik...

Gólyatáborban mi történik akkor ha nem akarok bikiniben megjelenni?

Figyelt kérdés
Rávettem magam a gólyatáborra.. De őszintén szólva nem vagyok egy bikini alkat :( szeretnék elmenni, de félek, hogy emiatt kinéznének... Valaki tudna biztató dolgot mondani? :( 18/L PPKE jogi kar

2014. júl. 27. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
senki sem tökéletes.
2014. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy kötelező bikinibe lenni
2014. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem is az egyetlen bajom a gólyatáborral, hogy lesz strandolás és nem feltétlenül szeretnék a part szélén ücsörögni. Én nekem elsősorban az a bajom, hogy nagyon meglátszik az ülő életmód, amit az utolsó években folytattam, meg a lábam két oldala fent striás is és eléggé látszik. Nem vagyok amúgy kövér, de nem szeretnék így mutatkozni előttük, mások előtt se, így strandra se járok. Tornáztam egy ideig, de mivel már dolgozom, nagyon fáradt vagyok mire hazaérek. Szóval javítani se tudok a helyzeten. Több akaraterő kéne.

Nem tudom mennyire vészes nálad a helyzet, mi az, ami problémás. Én rövid nadrágos bikiniben gondolkodom, hogy talán az nem lenne olyan gáz, jobban takarja azt a területet, amit szégyellek. Amúgy kétlem, hogy kinéznének bármi miatt is. Szerintem ez egyetemnél már annyira nem jellemző. :)

19/L SE-ETK

2014. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár... semmi nem kötelező. Nekünk lett volna strandolás, mert a Balcsin voltunk, de rossz volt az idő, így lefújták. :D
2014. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném hogy emiatt kinéznének, egyetemen nem szokás az.


#3, a SE-ETK-n biztosan nem fognak emiatt kinézni. Több ismerősöm is van ott, biztos vagyok benne hogy nem olyan emberek járnak oda.

2014. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
remélem az idei szeptember eleje lesz a leghidegebb :(
2014. júl. 27. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

"Tornáztam egy ideig, de mivel már dolgozom, nagyon fáradt vagyok mire hazaérek."


Próbáld meg magad mindenképp rávenni munka után is a sportolásra, az elején nehéz, de ha pár napig minden nap csinálid (vagy inkább egyik nap torna, egy nap pihenő), akkor hamar hozzá fogsz szokni, és rájössz, hogy annyira nem is vagy fáradt.

Tényleg csak a kezdet nehéz, tudom, hisz én is ebben a helyzetben voltam, de amint belelendülsz már könnyű lesz, és kifejezetten jobban fogod érezni magad a mindennapokban.

Ha mégsem megy a tornázás, akkor szimplán csak egyél kevesebbet. A fogyás amúgy is főleg a kajáláson múlik, ha egyáltalán nem sportolsz, de kevesebbet eszel, akkor is ugyanúgy fogyni fogsz.

2014. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért ennyire ne görcsölj rá a témára, nem akkora dolog ez, mint amekkorának érzed. Én is szégyenlősebb vagyok (fiúként!) egy bizonyos dolog miatt, 2 éve ugyan így paráztam gólyatábor előtt, hogy mi lesz ha vetkőzős feladat lesz stb. Aztán be is jött a "jóslatom", tényleg vetkőzős feladat lett (ráadásul full meztelenre vetkőztünk), de ott helybe abszolút nem érdekelt a dolog és mást se:D Egyszerűen érezd jól magadat, ne ilyenen kattogjon az agyad.


Off: most egy kicsit furán hat a dolog, mert egyrészt fiú vagyok, másrészt nem részleteztem a szégyenlősségem okát, de remélem azért a tanulság átjött.

2014. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meztelenre vetkőzős feladat??

Miért ver az isten gólyatáborral?? :/

2014. júl. 28. 01:27
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Nem csinálod meg és kész. Nem kényszeríthetnek ilyenre, ha nincs kedved hozzá, nem csinálod meg

2014. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!