Megbukathat a tanár?

Figyelt kérdés

1,8 ra állok testnevelésből.2 hónapja eltörtem a lábamat, így nem tudok tesizni sem, orvos írt felmentést.Mégis a tanár nem adja meg a kettest, és pótvizsgára küld.Javítási lehetőséget sem ad.Sajnos mégha lefutom tisztességesen azt az egy km-t, képes egyest bebaszni rá.Szerinte vagy ötös vagy egyes.Így, hogy van év végéig felmentésem, van joga mugbuktatni?Barátnőmnek volt egész éves tesifelmentése, szintugy van pár ismerősömnek is.Ők nem kapnak ilyenkor osztályzatot.

Valakihez tudok esetleg ezzel fordulni?

16/l


2021. jún. 8. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megteheti. Aki egész éves felmentést kapott, az nem értékelhető, te viszont az voltál. Bár 1,8-ra azért már illene megadni, mert látszik, hogy próbálkoztál, illetve ő is tudhatná, hogy ez egy töltelék tárgy, ami miatt a következő órán alszanak a tanulók. De sajnos jogilag megteheti. Szemét disznó, de ez van sajnos.
2021. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ír mást a házirend, akkor igen.
2021. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolád honlapján kötelezően szerepelnie kell néhány dokumentumnak: ezek a Házirend, a Szervezési és Működési Szabályzat (esetleg a Pedagógiai Program).

Ezek valamelyikében szerepelnie kell az évismétlés feltételeinek.

Nekem azért úgy tűnik, hogy ebben a formában sántít a történet (bocs a szóviccért...), valami nem kerek.

1. Eleve 1.8 volt az átlagod, lábtörés nélkül is. Miért?

2. Nem lehet, hogy sok mulasztott órád van, és ezért akar buktatni?

3. Van elég osztályzatod?


Nincs az a tesitanár, aki egy törött láb miatt buktat.

A kérdésben a legfőbb illetékes amúgy meg az intézményvezető, magyarul az igazgató. Tőle tudod meg a legpontosabb választ a lehetőségeidről.

2021. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.8 volt mivel nem vagyok alapból jó tesiből.A tanár vagy egyest vagy ötöst ad. Ha nem futom le az 1 km t 5 perc alatt, akkor egyes.

Most meg javítani sem tudok mert felmentésem van.

Alapból online oktatás volt, szóval nincsen sok mulasztásom.

Meg jegyem is van bőven

2021. jún. 9. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális igazgatótok van, én a helyedben hozzá fordulnék.
2021. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!