Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online záróvizsgán van tétel...

Online záróvizsgán van tétel kidolgozási idő?

Figyelt kérdés
3 tételt kell húznom és így, hogy online lesz, vajon adnak-e lehetőséget a tételek kidolgozására?

2021. jún. 13. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem volt, azonnal válaszolni kellett.
2021. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez elég parán hangzik. Persze, ha készül az ember, akkor nem lehetne gond, de csak jobb összeszedni a gondolatokat, mint durr bele.


Nem volt így nehezebb?

2021. jún. 13. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 tárgycsoport lesz jövő héten és kidolgozási idő nélkül. Nagyon félek tőle, mert vizsgán soha nem jut semmi eszembe, mindig előtte kidolgozom papíron és akkor csak fel kell olvasni.
2021. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem volt. Nagyon rossz egyik tételből a másikra térni másodpercek alatt.
2021. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szintén nem volt kidolgozási idő. Gondolom, így akarják elkerülni a csalásokat. Lássuk be, valahol jogos.
2021. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig kb. 1 perc gondolkodási időt adtak. Hát a nullánál több volt....
2021. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még januárban záróvizsgáztam, nem volt felkészülési idő. Igaz az értékelésnél legalább elnézőbbek voltak. Szerintem ez az online záróvizsga nem az igazi, nem lehet korrektül megoldani. Nem értem idén júniusban miért van még online a záróvizsga, amikor 60 ezren mennek focimeccsre. Én a személyes vizsga mellett vagyok.
2021. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem volt tavaly. Számgenerátorral húztam tételt, amint elhangzott a kérdés gondolkodási idő nélkül mondanom kellett. Sok sikert!
2022. jan. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!