Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem akarok a Kocsis Pálba...

Nem akarok a Kocsis Pálba menni SEGÍTSÉG!!!!SOS!!!! Mitévő legyek?!

Figyelt kérdés

A szüleim beírattak oda most kéne aláírnom a papírt hogy oda megyek 8.dik os vagyok osztály végen.Nem olyan rosszak a jegyeim, szerintem nem arra vagyok hivatott hogy a disznók alól ganézzam a trágyát, meg kukás legyek.( környezet védelmi szakra írattak amúgy, magyarul tehénlepényből hogyan építs gúlát).

Sírva könyörögtem szüleimnek hogy én értelmiségi szeretnék lenni,és nem fognak beíratni akármi is lesz.A napokban ittam napi pár korty alkoholt (antidepresszánsokra) és fontolgatom az öngyilkosságot.

Azon gondolkodom hol csesztem el ilyen fiatalon az életem hogy még a szüleim szerint is csak arra vagyok hivatott hogy trággyázzam az almafát.(panelba lakunk amúgy semmi családi kötődés nincs a mezőgazdasághoz)


Ui: kecskeméti vagyok



#környezetvédelem #Kocsis Pál Kecskemét #Kocsis Pál
2021. jún. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért, milyenek a jegyeid? Egyáltalán hova vettek fel máshova?
2021. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy emiatt öngyilkos legyél, ne csináld már.

Győzd meg őket, hogy nem ezt akarod csinálni, nem ők fogják a lócitromot 50+ évig lapátolni, hanem te. Te döntöd el mit akarsz. De az is lehet, hogy tetszeni fog az a suli, miért vagy ennyire előítéletes vele? Tényleg OLYAN szar lenne? Ne írd alá azt a papírt, jelentkezz más suliba, VAGY év közben iratkozz át máshova, azt mindig lehet. Szenvedj sokat a Kocsisba, hogy a szüleid lássák, hogy mennyire nem jó ott neked.

2021. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz,a legrosszabb közép iskolából is el lehet jutni bármeddig csak a szorgalmadon múlik. Minden rendben lesz
2021. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó érettségivel bárhová továbbléphetsz. Ha meg elsőre nem is sikerülne, következő években is írhatsz javító érettségit.
2021. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj a szüleiddel de nehogy öngyilkos legyél!
2021. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hogy vagy? Sikerült beszélni a szüleiddel? Ugye nem csináltál semmi butaságot?
2021. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nagy nehezen végigolvastam a kérdésedet (bár szemem kétszer kifolyt közben). Meg kellett állapítamom, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2021. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer fent egyszer lent. Majd nálad is így lesz. Amúgy ez a munka nem annyira borzasztó, ez egy férfiassab munka.
2021. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!