Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészeti Karra való felvételi...

Művészeti Karra való felvételinél hogyan fogom megtudni, hogy hány pontot kaptam a felvételi során?

Figyelt kérdés

Itt egyáltalán nem számítanak a tanulmányi eredmények, csak az adott szak speciális alkalmassági és gyakorlati vizsgáján gyűjtött pontok. Viszont arról nem kaptam egyértelmű információt, hogy honnan és mikor értesülök a saját pontjaimról.

Valahol azt olvastam, hogy az e-felvételis fiókomba kapok értesítést erről a ponhatárhúzás (idén július 22.) előtt 2 héttel. Ez valós információ?



2021. jún. 25. 21:17
 1/1 asdparade ***** válasza:
Igen, felviben fogod majd látni, de arra már nem emlékszem, hogy pontosan mikor szokták felrakni. Én tavaly jelentkeztem mesterre, szintén művészeti karra, nekem az egyetem küldött e-mailt is a pontjaimról, de nem tudom, hogy ez mindenhol szokás-e.
2021. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!